Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak tényleg úgy nősülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg úgy nősülnek, hogy eldöntik, hogy ők most feleséget és gyereket akarnak, és ehhez keresnek feleség-alanyt? (jó vele a szex, tud főzni, nincs adóssága, dolgozik/jól keres, akar gyereket/tud gyereket szülni)

Figyelt kérdés
2023. okt. 15. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem várnak a szerelemre, akkor szerintem igen. Ezért képesek rá, hogy egyszerre 10-nél is bepróbálkoznak, lényegében mindegy nekik, csak rendszeres lyuk legyen már végre. Nyilván van, aki szerelemből házasodik.
2023. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén, mindenkinek így kellene párt keresni.Funkció szerint.Aztán azt választani, aki megfelel a kritériumoknak, de emellett a legnagyobb vele az összhang a "jelentkezők" közül.

Ha valaki családot, házastársat, stabil otthont akar, akkor hiába hajtja az aranyifjú nőcsábászokat meg a luxusprostikat, abból nem lesz semmi.

A nagy szerelem is elmúlik max 2 éven belül.Aztán mi marad?A házasságot, életközösséget nem a szerelem tartja össze, teljesen más dolgokra van szükség.

Találhatsz te qrvásabbat, szexibbet, szebbet, akire épp jobban feláll, esetleg izgalmas, igazi jópasi típusú "rosszfiúkat", de azon kívül mit hoz az életedbe?Megadja, amit keresel?Nem.Akkor?

2023. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Ha a pasi annyira szeretne férj és apa lenni, és nem látja, hogy a nő is egy indivídum (ízléssel, családdal, ambíciókkal), akkor leél a másikkal egy életet, hogy kb. nem is ismeri.
2023. okt. 15. 16:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 Bocs, szerintem semmi értelme annak, amit írsz.Mármint hogy a kérdésedhez semmi köze, az biztos.

Amilyen vagy, meg ahogyan viselkedsz, éled az életed, az vagy te magad.

2023. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tom1122 ***** válasza:
Én úgy indultam neki minden kapcsolatomnak, hogy ez most örökké fog tartani, és örökké tervezek. Ezt tényleg csak így érdemes, ha bele teszed a szíved. Nyílván fáj ha vége van. De nem én fogom szidni az exem, mert én mindent megtettem,ezért csak jó emlékeim vannak 😊
2023. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

A ferjem sok kapcsolat utan kiegett, valasztott egy kevesbe dekorativ, csendes, kedves lanyt, akivel par honap mulva odakoltoztek a csaj anyjahoz es gyereket vallaltak. Par ev mulva osszehazasodtak, de hamar kifutott a dolog, osszesen 6 evet voltak egyutt.

Engem szerelembol valasztott, a covid kezdeten jottunk ossze es tavasz ota hazasok is vagyunk. Biztos nem amiatt vett el, mert jo haziasszony vagyok. Kozos gyereket is szeretnenk.

2023. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Abdullah_ ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy racionális megfontolásból jobb feleséget választani, mint szerelemből. Szerelmesen az ember nem tud dönteni, nem tud mérlegelni, nem tud gondolkodni.


Úgy érzem a kérdés lényege ez. Persze nagyon is kell a testi lelki vonzalom, a hasonlóságok, de az a jó ha tud mérlegelni az ember.

2023. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ha valaki családot, házastársat, stabil otthont akar"

"Őszintén, mindenkinek így kellene párt keresni.Funkció szerint."


És ha valaki nem gyereket akar, stabil otthont?

Akkor hogy választ funkció szerint?:))

Nekem úgy 5-10 évente kelti fel valaki az érdeklődésemet, ha ez nem viszonos, akkor évekre annyi.

Ha viszonos és lesz kapcsolat, de elhagy, akkor megintcsak annyi.

márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Pont így, ahogy leírtad.Ilyen funkció szerint.Ha nem akarsz családot, gyereket, házasságot, életközösséget, az a legegyszerűbb.Előre közlöd ezt, aztán akinek ez megfelel, az lesz veled.Aztán ha megunod, veszed a kabátot és integetsz neki az ajtóból.Ezen a legegyszerűbb helyzeten mit kell agonizálni?
márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9: Mondom, mind kikosarazott, aki tetszett.

Mind a 9, vagy nemtommennyi.

Több lehetőség nincs, csak amennyi tetszik.

Ha őneki én nem tetszem, mit lehet CÉLIRÁNYOSAN tenni?

márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!