Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha társasozás közben kiderülne a férjetekről, (15 éve az!!), hogy fogalma sincs, mikor van a szülinapotok?

Figyelt kérdés
Voltak ebből sok évben seb nyalogatásaim, hogy kerek szülinapomra egy tortát sem kaptam, amit kaptam, kiderült, azt is azért, mert a lányom odafigyelt, hogy valamit kapjak, de hogy úgy nem volt semmiféle igazi megünneplés, csak, ha én magamnak szerveztem. Mivel a karácsonyokon sem vitte túlzásba, azt képzeltem, ehhez nem ért a férjem, hogy kell ünnepelni (pedig náluk az ilyesmi kb sátoros ünnep), de most kiderült, még az évszakot sem tudja, amikor születtem. Nem szeret engem, ugye?
dec. 25. 06:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Aki fontos az ember életében azokat a napokat megjegyzi.
dec. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Magát szeret, gondolom nem csak erre nem figyel, de másra sem. Nem hiszem hogy mindig figyelmes, odaadó férj, csak és kizárólag a dátumokat felejti el.
dec. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
mem fontos alapból az teszi fontossá hogy neked fontos, mondva csinált dolog ez van. kérd meg hogy tanulja meg és kész.
dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Más téren figyel rád? Mármint érdeklődik, meghallgat-e, gondoskodik, ha szükséged van rá, kedveskedik-e bármivel, szokott-e előzékeny, segítőkész lenni... stb. Érzed-e, tudod-e, hogy ismer téged? Mert ha igen, akkor szeret, csak hadilábon áll a dátumokkal. Állítsatok be egy közös naptárat a telefonotokon vagy rakjátok ki a hűtőre, WC-be... valahová, ahol mindenki látja, kinek mikor van szülinapja. Ha viszont nem a válasz, akkor csak két lakótárs vagytok extrákkal, és erre 15 év alatt erre magadtól is rájöhettél volna.
dec. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Vannak emberek, akik képtelenek dátumokat megjegyezni. Én ismerek olyat, aki még a sajátját is elfelejti.
dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván nem vmi nagy esemény nincs családi banzáj se évente hogy megmaradna neki
dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát, de lehetne az is... Érted.
dec. 25. 08:22
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Feltűnt volna előbb is. Pont ilyen férfire nincs szükségem.
dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
És 15 év alatt ez most tűnt fel? Vagy ezt hogy kell elképzelni?
dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

A lányod születésnapját sem tudja?

És a sajátját?

dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!