Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha társasozás közben kiderülne a férjetekről, (15 éve az!!), hogy fogalma sincs, mikor van a szülinapotok?

Figyelt kérdés
Voltak ebből sok évben seb nyalogatásaim, hogy kerek szülinapomra egy tortát sem kaptam, amit kaptam, kiderült, azt is azért, mert a lányom odafigyelt, hogy valamit kapjak, de hogy úgy nem volt semmiféle igazi megünneplés, csak, ha én magamnak szerveztem. Mivel a karácsonyokon sem vitte túlzásba, azt képzeltem, ehhez nem ért a férjem, hogy kell ünnepelni (pedig náluk az ilyesmi kb sátoros ünnep), de most kiderült, még az évszakot sem tudja, amikor születtem. Nem szeret engem, ugye?
dec. 25. 06:43
1 2
 11/18 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Nem kertelek, ez nagyon nagyon gáz.
dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Meglepődnèk hogy ehhez a felismerèshez 15 év kellett.

Első eset után hogy leszarta a szülinapomat, èn is leszartam volna az övét amúgy

dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
12-es pont ez az, hogy az első években oda teszik magukat, majd lassan ritkul a figyelem évről évre.
dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Leclerc ***** válasza:
26%
Eddig is ilyen volt. Most ezen miért kell csodálkozni? Nem az álom pasidhoz mentél hozzá, hanem a férjedhez. Olyat vársz el, amit soha nem is tudott.
dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%

Az én párom se tudná, ha nem lenne felírva. Az anyukájáét sem tudja napra pontosan, csak hogy melyik hónap és kb melyik nap. Ha hirtelen kell mondani, Apám se tudja Anyám szülinapját, tippelgetné hogy hányadika. 36 éve házasok.

Szóval én társas közben nem lepődnék meg ezen, elütném egy poénnal.

dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Hans Pötterman ***** válasza:
19%

#15

Hát azért a közvetlen környezetedben lévőkét illik legalább nagyjából tudni. Nekem minden év február 18-án eszembe jut dédimamám születésnapja is, aki 2011-ben halt meg.

dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, hogy cirka 2 év alatt kiment a fejéből, mert az eddigi együtt töltött 13,5 évünk alatt egyszer sem felejtette el.

Az a vicces, hogy még az anyósom sem, pedig max évente 2x -3x találkozunk😂

dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16

Lehet, hogy "illik", én pl egy csomó dátumot tudok fejből, mert egyszerűen ilyen az agyam. Telefonszámokat is szinte elsőre megjegyzek. De maximálisan elfogadom, hogy valakinek nem megy számokat, időpontokat megjegyezni.

Az igyekezet számít. Páromnak fel van írva emlékeztetőül, nekem ez számít és nem az, hogy egy hülye játékban tudja fejből.

dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!