Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Több éve házas nők, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve házas nők, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szintén nő vagyok, már túl egy válásin, jelenleg stabil párkapcsolatban élek.

Szóval eszembe jutott amit anyukámék beszéltek még kiskoromban, hogy "soha ne menj férjhez" meg " jó partyt fogjál magadnak". Szóval elgondolkodtam. Így, hogy már van tapasztalatotok valóban többet ér a szerelemnél a pénz? Teszem fel egy férfi akivel szerelemből házasodsz, de lehetneg anyagi gondjaitok, vagy egy férfi, akivel úgymond elvagy, de semmi gondod nem lesz anyagilag életed végéig?


dec. 28. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni preferenciák működnek, kinek mi a fontosabb, a nagyobb érték az egyszeri emberi életében.
dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem voltam házas de egyik sem megy a másik nélkül. Én igyekszem jó egzisztenciát felépíteni, igaz nem saját érdem, de van egy örökölt lakásom amit már felújítattam.


28 éves vagyok, nem tudom elképzelni, hogy beleszeressek valakibe, aki minden értelemben csóró és még panaszkodik is miatta és úgy állítja be a dolgot hogy nem tud változtatni és még a csóróságot okozó munkáját is utálja.


Jártam eleget a Tinderen, csak ilyen férfiakba futottam bele.

dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért ugye tudod, hogy ha örököltél már jobb helyzetből indulsz, mint mások?


Lehet van egy pasi, aki teszem fel egyetem elvégzése óta dolgozik, de a mai lakásárak mellett nem tudott összeszedni annyit, hogy belevágjon sajátba. Ő csórónak számít?

dec. 28. 19:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szerelem többet ér, a pénz nem érdekel.
dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam kérdező. Hanem lelkileg nem fejleszti magát, és mindennel és mindenkivel baja van, amellett hogy csóró. Nem csóróság, ha tanárként dolgozik valaki és lakótársa van. De ha nem keres mellette extrát (mert idő sem nagyon van rá), akkor nem tud eltartani egy családot akkor sem, ha beköltözik hozzám, mert alig 300 ezer forint erre kevés, vagy nem tudom hogy jönne ki a matek.
dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze van CSED meg GYED, én is beleteszem a saját részem, de 2 gyereket szeretnék, és tisztességesen felnevelni őket.
dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Sosem érdekelt egyetlen kapcsolatomnál sem a pénz. Hogy az illetőnek van-e/vagy nincs pénze. Soha. Alap hiba igy kezdeni bármit is.


" Szintén nő vagyok, már túl egy válásin, jelenleg stabil párkapcsolatban élek."


Ha a szarvashibádat ami a válásig vitt nem javítod ki magadba,ha nem dolgozol ezen tudatosan, akkor ez a kapcsolatod is pont úgy fog végződni, mint az előző. Csak szólók.

dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb férfi pénze tovább tart, mint a szerelme. Akinél fordítva van, az csóró.

Persze, lehet csak szerelemből házasodni. Aztán hétvégente túlórázol, utána meg főzöl és takarítasz. Vagy hétvégén kozmetikus, fodrász, wellness, városnézés. Szerinted ki boldogabb?

dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7+ *Hogy az illetőnek van-e/vagy nincs pénze.Van-e lakása vagy nincs, van-e kocsija vagy nincs.
dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8 "Vagy hétvégén kozmetikus, fodrász, wellness, városnézés. Szerinted ki boldogabb?"


Akkor miért rinyál a legtöbb ilyen nőci, hogy az unalomtól már nem tud mit kezdeni, aztán eléri a 40-50-et és lecserélik.Hiába volt a felpumpa, meg a kirakat. A kirakatbabák ideje lejárt. A hús vér nőé sosem fog. Az egyiktől menekülnek, a másikhoz haza mennek, és örülnek ha otthon lehetnek vele, és a családdal.

dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!