Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan nőről vagy férfiről aki képes egy házas emberrel kikezdeni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 19:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Ő dolga.
2023. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%
Konkrét esetben mondok véleményt, így nem.
2023. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok minden függ a kontextustól.
2023. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem tudja, hogy a másik házas, akkor igazából csak tévedett, nem tudta, mit tesz.


Ha viszont direkt házasokra utazik, mert "abban van a kihívás", vagy fétisből, akkor valószínűleg a jelleme vetekszik egy karimáig megtöltött wc-csészében dagonyázó csótányéval.

2023. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva a szerető, mint az, akinek házastársa van egoisták, mert nyugodtan meg lehetne várni míg szabad az egyik. A házastárs is valószínűleg hibás abban, hogy a harmadik személy képbe jut, de azt akkor se érdemli meg, hogy a tettek mezejére lépjen, hűséget fogadott stb. Oké, hogy nem működik, de akkor váljanak el.
2023. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
84%
Két emberen múlik. A házas talán elítélendőbb. Nem?
2023. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
30%

6.


De ez nem menti fel a másik felet sem. Kicsit olyan érvelés ez, mintha a rabló a bíróságon közölné, hogy "de hát kérem, a pedofilok rosszabbak, mint a rablók!" és ezek után mindenki legyintene, hogy "eh nem is olyan rossz a rabló, hiszen tényleg van pedofil is"

2023. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
20%

Nem csodálom mivel alig vannak Férfiak. Ha nagynehezen akad egy az meg foglalt.

Senki nem áll le kínjában ilyen jóskákkal bélákkal meg lúzer senkiháziakkal.

A barátomra is azért tapad a szomszedcsaj mert az exe megcsalta de ugy hogy vissza se akar menni mert a csaj még igy is pitizne neki de akiket összeszed hát förtelem egyikkel se tud összejönni annyira taplók vagy rondák. Marqd csórinak az hogy a barátomra foyik a nyála aki mellesleg el is fordul ha szembe jön, ugy utálja már, ahogy tapad.


De én is nehezem értem el hogy végre legyen egy normális barátom aki helyes is. Egy rakat selejtet kellett offolnom. Nagyon nehéz egy nőnek igazi férfit találnia.

Ha ő nem lenne majd hát megint offolások lennének, lehet évekig is.

2023. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
79%

Én soha nem lennék képes ilyesmire, egyrészt, mert nem akarnék olyan kapcsolatban élni, ahol a másik fél nem képes arra, hogy csak irántam legyen elkötelezve, és gyáva módon rejtőzködik a házastársa előtt. Másrészt nagyon bántana a tudat, hogy ezzel potenciálisan mennyi fájdalmat okozok egy másik embernek, még ha indirekt módon is, aki nekem semmit nem ártott.

Egyetlen kivételnek azt az esetet tudom elképzelni, ha a házas fél amúgy bántalmazva van a házasságban, és nem tud/mer kilépni a kapcsolatból, és ezért egy másik szeretőnél keres menedéket. Minden más esetben jóval azelőtt, hogy ilyen történhetne, le kellene ülni a feleknek, hogy megebszéljék, mit akarnak kezdeni a kapcsolatukkal. Mert ilyen sztorit azért csak ott tudok elképzelni, ahol a házasságban valami nem száz százalékosan oké.

2023. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
58%

Nem azért taoadnak házasokra mert rohangálna az utcán ezer jópasi


Hanemmert nincs jópasi.

Ez tény.

2023. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!