Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párotok/házastársatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok/házastársatok mennyire szól bele a munkátokba?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk, gyakornok voltam. Utána egy irodába helyezkedtem el. Támogatott benne.

Az irodából elmentem szülni, 4,5 évet otthon voltam.

2 hónapja dolgozom újra. Egy új helyen, a régi megszűnt.


3 szakmám van, 2 közt vaciláltam. Könyvelő vagy bérszámfejtő. Vagy 50 helyre küldtem önéletrajzot, végül 2 hónap után kaptam ezt az egy ajánlatot, el is fogadtam.


2 hónapja hallgatom, miért nem mondok itt fel, miért ilyen munkát választottam.

A gyerekeket én hozom-viszem oviba, így ez a távolság miatt a legjobb hely.

nem kapok annyit mint szerettem volna, de így sem rossz.

Csak bérszámfejtő vagyok, a hó elején pl nemtudok otthonmaradni a gyerekekkel, ha betegek. Ráadásul próbaidőn is vagyok még.

Egy jó iroda, csak kb 500m-en nincs de aszfaltos út. Mert szét fog esni az autóm, ide hogy jelentkezhettem?


7 éve vagyunk együtt, sosem volt eddig ilyen, hogy valamit így ne tudott volna megemészteni.


jan. 10. 14:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, mit szólna a kedves férjed, ha te is bszogatnád, hogy váltson munkahelyet, mindemellett intézze a gyerekeket is.

Igazán kedves.

Majd te eldöntöd, a te életed, nem neki kell csinálni.

jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Altalában mindenki magát vetíti ki a masikra. Azaz neki önmagával lehet vmi baja neki kéne felmondania..
jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ő az elmúlt 1 évben 3x váltott munkát. Most pl nincs is munkaideje. Ma az oviból hazaküldték a gyerekeket, mivel ő otthon volt, szóltam menjen értük. Hát nem mondta, de láttam majdnem nehezére esett
jan. 10. 14:41
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

Amugy nekem csak olyan volt eddig hogy amelyik pasim mellett home officeban voltam az nem tisztelte a munkám. Céges telefonálás közbe hozzám beszelt, vegyem őt figyelembe, kimutatások készitésekor neki szexelhetnéke van, igazábol degradálta az egész munkámat azzal hogy ő nem veszi komolyan mintha nem is végeznék komoly felelősségteljes munkát hanem mintha csak vmi adminisztrátorka lennék úgyis.


Lekezelt és lenézte a munkám is.

De nem is voltam vele sokáig hamar megköszöntem neki a részt vétet az életemben es lett másik normális párom.

jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%

ÉN: Nekem nem szól bele, ne is merjen!


TE: A munkanélküli kanid kussoljon, és köszönje meg, hogy eltartod!



És ezt férfiként írom!

jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"TE: A munkanélküli kanid kussoljon, és köszönje meg, hogy eltartod!"


????

jan. 10. 14:53
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de miért is te viszed a gyerekeket, mikor te dolgozol, ő meg nem? Vagy nem az övék a gyerekek?


Ez a sok pasi, akiről írtok, házasság és gyerek előtt még normálisak voltak?

jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

6. Kérdező, te írtad, hogy: "3/7 A kérdező kommentje:

ő az elmúlt 1 évben 3x váltott munkát. Most pl nincs is munkaideje."

jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy ő nem dolgozik????

Azt írtam, hogy otthon volt, így ment. Ma volt otthon. Nem munkanélküli.

Sőt, dupla annyit keres mint én, majdnemcsak negyed annyi munkával.


Azért én hordom a gyerekeket, mert a mi településünk ovija katasztrófa. A szomszéd településre járnak, nekem meg itt van 5percre tőle a munkahelyem. Férjem az ellenkező irányba megy, hatalmas kitérő lenne neki.

jan. 10. 15:01
 10/29 A kérdező kommentje:
Nincs munkaideje, mert nem fix 8 órában dolgozik, ahogy én. Van mikor be se megy, de ha úgy van munka, akár 12 órát is benn van. Nem fix 8órás, tehát nincs munkaideje.
jan. 10. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!