Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik, hogy valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki ennyire szeresse a másikat?

Figyelt kérdés

Megcsalt, hazudott. Eljöttem.


Nagyon szeretném helyrehozni a dolgokat, mert mindketten hibáztunk és nagyon elsiklott a dolog. Most gondolkodik, hogy bele merjen e vágni egy teljes tiszta újrakezdésbe. Próbálok nyitni, ő falat húzott maga köré. Szabadidejét nem áldozza rám, már én érzem magam tapadósnak. Persze mindig csak a bocsánatkérést kapom azért, hogy most ezt érzem.


Mindig is tiszteltem saját magamat, nem is értem hogyan süllyedhettem idáig. Szeretem ezt az embert, de azt is nagyon jól tudom, hogy nem érdemlem mindezt.


Igazából csak jól esett kiírni magamból így nagyvonalakban.


jan. 13. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
én is ilyen hülye lennék valószínűleg hasonló helyzetben
jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért? Annyira szerettük egymást régebben. Néha azt gondolom mindez hazugság volt. Tudom, hogy találnék jobbat, de nekem nem kell más. Ő is találna jobbat, hisz meg is csalt egy másik nővel.
jan. 13. 01:03
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Elsőre nem működött, másodikra se fog ha mindent ugyanúgy csináltok. Párkapcsolati tanácsadó, vagy nagyon aktív, nyitott kommunikáció.
jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Mondjátok,mikor változott át a gerincetek kemény csontból lágy gumivá? Hát teljesen nullának érzitek magatokat ? Ennyi tartás nincs bennetek,hogy aki hazudik, megcsal és még ő zárkózik el, azt figyelembe sem kell venni ?

Hm ?

Képtelenek vagytok egyedul lenni, egyedul élni ?

Ha ezt a másik fél tudja,látja, akkor örökké marionett -bábokként élhettek.Ezért pedig senkit ne okoljatok,ne panaszkodjatok.

Ugyanis aki megszabadul a kakis vödörből,de visszamászik ....Azzal nem lehet mit csinálni.


Önbizalomhiány, kapcsolatfuggés - röviden.

jan. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
4 igazat adok, de írhattad volna normális stílusban, mert így szerintem nem fog átmenni sok mindenkinek a dolog. Amúgy meg nem olyan egyszerű. Sokat kell azért tenni, hogy átírd magadban, amiket beléd neveltek gyerekkorodtól fogva. Szakemberrel is több éves terápia.
jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellenél neki ha ott a masik
jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted te annyira, ez inkább beteges ragaszkodás, mert félsz újból kezdeni nélküle az életed, félsz egyedülállóként élni és attól is, hogy újból valaki megcsalna. Míg a párod ezzel tisztában van és téged is meg a szeretőjét is megtartsa, de ha beléesik ő bele vagy másba neked takarodó lesz.
jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem az exemet, mégis úgy kibsztam, miután rájöttem, hogy csal, mint a huzat.


Te nem szereted őt, hanem ragaszkodsz hozzá és rettegsz az "egyedülléttől", ezért inkább megalázod magad, és "visszafogadod".

Ha volna önbecsülésed, akkor külön tudnád választani a szerelmedet és a rajtad esett sérelmet, nem is gondolkoznál azon, hogy ismét egy pár legyetek.

jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépni. Ez már jó úgyse lenne.
jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!