Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy fogalmaznátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmaznátok meg a házasságot?

Figyelt kérdés

1 éve leszünk házasok (7éve vagyunk együtt).

Ma kb 10.x merült fel (az 1 év alatt) hozzám a kérdés nem házas barátoktól, hogy milyen házasnak lenni?

En mindig azt mondom, hogy számomra semmivel nem másabb, mint az esküvő elötti életünk, csak épp hosszabb a nevem .

Ezen mindenki lerökönyödik. Nem is értem milyen választ várnak.


Idáig is szerettem, a papír óta is szeretem. Ennél jobban nem tudom szeretni. Vagy mégis miben mutatkozhatna ez meg?


Ti mit gondoltok erről?


jan. 21. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy látom, ahogy te. Sose volt idealizált romantikus képem a házasságról, apalból egy pragmatikus fajta ember vagyok. Jogilag egy csomó minden egyszerűbb, érzelmileg nem változtatott az égvilágon semmit. Szerencsére :)
jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

A prostitúció legalizált formája.


Túlélés.

jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez az elköteleződés egy következő lépése, egy plusz kötelék, de a kapcsolatunk nem változott semmit. Mi 5 év után házasodtunk össze, rég együtt is éltünk és természetesen semmi nem lett más, előtte is komolyan vettük a kapcsolatot, előtte is szerettük egymást, pont azért házasodtunk össze. Nem is gondolom, hogy lehet bármi extrát várni tőle, semmit nem fog megjavítani vagy bármi ilyesmi, ilyen szempontból tényleg csak egy papír.
jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

"Ez dzsungel, ez börtön,

A 45-ösömet töltöm.

Ez az álom, ez az élet

Lehet, hogy most ér véget."

jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Az macerásnak hangzik, hogy hosszabb lett a neved. Minek házasodtatok? Azt jelenti neked a házasság, amit erre a kérdésre válaszolnál.
jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Felvállal az egész világ előtt és bevállalja hogyha esetleg nem működik (de ez eszébe sem jut) akkor macerásabb lelépni, nem csak annyi, hogy amíg dolgozom ő összepakol és eltűnik egy üzenetet hátrahagyva.
jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Felesleges pénzkidobás.
jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
A biztonság miatt másabb. Írod, hogy hosszabb lett a neved, így gondolom te vagy a nő, fura, h a biztonság nem jutott eszedbe.
jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

#6


"nem csak annyi, hogy amíg dolgozom ő összepakol és eltűnik egy üzenetet hátrahagyva."


De, csak annyi.

jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8!

Én biztonságban éreztem magam az a papír nélkül is 🤷‍♀️

jan. 22. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!