Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokat várok el vagy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok el vagy ez a természetes?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos és egy 5 éves gyerekünk a férjemmel.

Férjem mindenben próbálja kivenni a részét, igaz szüksége van egy kis támogatásra benne, de lelkes.

Nem mondanám azt sem, hogy kocsmázgat meg ilyenek, el szokott járni hetente focizni, ha olyan esemény van ritkábban, akkor ott marad iszogatni, de ennyi.

Próbál bepróbálkozni ami a szexet illeti, de valahogy az annyiban merül ki, hogy lehúzza a bugyimat, ott elkezd matatni és már térne a lényegi részére. Semmi simi, csók is csak olyan perverz, minél több nyállal legyen, mert azt szereti.

Most már ott tartok, hogy ezek ellenére rettentő magányosnak érzem magam mellette.

Szoktam megkérni, hogy simogasson néha, de annyira érződik rajta, hogy ez teher és nincs kedve hozzá, hogy így nem is esik jól… régen nyilvàn más volt.

Masszírozás ehhez hasonló szokott lenni.

Habár nem megy alapból sem sehová (bár haverokkal inni, bandázni elmenne szívesen többször is, ezt mondta) mégsem látom rajta,hogy velem mondjuk beiktatni egy-két estét, ami csak a miénk, elmennénk valahová vagy valami… én nekem ezek nagyon hiányoznak, próbálom nem kihűlni hagyni ezt a kapcsolatot, nem szeretném őt elveszíteni, ezek mégis nagyon hiányoznak.

Én várok el sokat gondolom…? Hogy tudnék ezzel megbékélni?



jan. 29. 21:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani,hogy azért is esnek ezek rosszul, hogy nem akar simogatni, meg masszírozni, mivel én hosszú perceket szánok arra, hogy kényeztessem orálisan, de most hogy egy masszírozás nehéz neki, már így ez is leredukálódott….
jan. 29. 21:50
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ő nem láttad benned mást, mint a cselédjét aki neveli a kölyköket és a szexbabát, amibe csak bedugja, elmegy aztán a bábut eldobja a sarokba. Már elért mindent amit akart, nincs mit bizonyítania neked és persze nem szeret téged. Ha szeretne akkor változtatna miután már mondtad neki. Egyáltalán nem érdekli hogyan érzed magad. Vége a kapcsolatnak köztetek sajnos.
jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
És mindezt elmondtad neki is, így ahogy leírtad?
jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy természetes, hogy ő csak fekszik míg te kielégíted, de ő még megmaszítozni se akar. Az csak ráadás, hogy közös programokat se akar inkább haverozna még többet. Le tudja a házastársi kötelességeid úgy, hogy neki jó egyébként meg menekül otthonról. El kéne tőle válni, vagy dobd be a nyitott házasságot, esetleg keress szeretőt.
jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Na itt az oka annak, hogy a nőknek miért "fáj a fejük". Ilyen pasi mellett nekem is fájna :)
jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Magányos vagy írj!
jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel NEM kellene megbékélned!!! Elkezdetek érzelmileg eltávolodni egymástól, talán, sok-sok munkával még visszafordítható a folyamat.

Ezen kellene dolgoznotok - keressetek fel egy párterapot még időben! Ha ezt annyiban hagyjátok akkor érzelmileg teljesen el fog laposodni a kapcsolatotok, unalmas, szürke posvánnyá válik amit csak a megszokás, a gyerek fog összetartani, de az érzések már nem.

jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem vársz el túl sokat, viszont ezt NEM VÁDLÓAN (!!!!) kommunikálnod kéne a párod felé. Ha csak arra vársz, hogy magától jusson eszébe, akkor semmi változást ne várjál
jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem erről vele, nem vádlóan de nem mondott semmit, mintha nem is hallaná amit mondok
jan. 30. 11:22
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Eszembe sem jutna megbékèlni azzal, hogy csak szárazon meg akar kefélni, de az előjátékhoz lusta, és leszarja, hogy nekem is jó legyen.

Mert konkrétan nálatok ez van.

Hála égnek az én férjen soha nem volt ilyen.

A szex régen is ennyi/ ilyen volt köztetek? Ha nem akkor ki kéne deríteni, hogy mitől vált ilyenné, ha meg igen, akkor minek mentél hozzá egyáltalán egy ilyen önző farokhoz?

jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!