Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hét 4 napos vagyok keményed...

39 hét 4 napos vagyok keményedik is elég sokat a hasam , valami tuti praktika hogy megindítsam itthon a szülést? nem akarom hogy beindítsák a klinikán, és ezért kérdezem, még jósló fájásaim se voltak, valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

jan. 10. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen: a türelem.


Semmi gond a szülésindítással sem amúgy, nyugi.

jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Az idő.


Ha az a baba még nincs kész, bevethetsz te bármit.

És igen, a szülésindítás sem ördögtől való. (Volt benne részem)

jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De Én hiszem h a klinikai szülésbeinditas burokrepesztés annyira jo A babának……
jan. 10. 15:24
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

gondolom egy "nem" szó kimaradt

Az, hogy te hiszed, az édes kevés. Ha rossz lenne a babának, nem alkalmaznák.

jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nektek hogy indítottak?

Milyen volt bent lenni a klinikán , kedvesek voltak? Milyen vizsgálatok voltak ?

jan. 10. 15:29
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Hiába írjátok,azért a sok oxitocin annyira pont nem jó. Plusz mindenki azt szeretné,hogy a baba magától induljon ahogy a természet kitalálta siettetés nélkül,amikor úgy érzi. Segíteni sajnos nem tudok kérdező praktikával,szerintem nincs is,sajnos,de megértelek.
jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Nekem indították, mert idő előtt megrepedt a burok.

Semmi gáz nem volt az indítással, csak épp nem vált be, 2 gyógyszert is felhelyeztek 2 egymást követő napon, de csak nem akart kibújni :)

Harmadik napon délelőtt burokrepesztés, és onnan már minden rendben volt, szépen tágultam, kb. 12 óra alatt volt kinn. (Ballon repedt buroknál már nem jöhet szóba, mint megtudtam.)

Nem hiszem, hogy ez bármiben rosszabb lenne, mint otthon pl. addig lépcsőzni, míg el nem folyik a magzatvíz :)

jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

6!

Az otthoni siettetés is siettetés, akkor sem magától indul :)

jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak annyira szeretném már hogy megszülessen
jan. 10. 15:36
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Ezért írtam,hogy nincs is ilyen trükk,tehát nincs otthon siettetés. :) Max a kórházban lehet.
jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!