Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság és/vagy gyerek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság és/vagy gyerek után rájönni, hogy nem így képzeltük el?

Figyelt kérdés

Jártatok már így, hogy a párotok (vagy éppen ti), nagyon hamar beleunt ebbe az életformába?

Talpra tudtatok állni?


febr. 6. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen én. Úgy érzem a házasság hiba volt.
febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jártam így. Félidős terhes voltam kb - tervezett gyerek volt, 4 éves kapcsolatban - amikor az apja 180 fokos fordulattal gyakorlatilag elkezdett menekülni tőlem. Ha nem tartott volna anyámtól, szerintem le is lép, otthagy gyerekkel, hitellel, félkész házzal. Így csak provokált, hátha kirúgom, de hát a hormonok...

1,5 éves volt a gyerek, amikor elköltöztem vele. Utána meg harcolt, fenyegetett.

Fogalmam sincs, mi fordult át benne.

febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 köszi

#2 Hasonló sztori, nekem senki nem hiszi el, hogy semmi jelét nem láttam. Pedig tudatosan nem is helyeztem háttérbe őt.

febr. 6. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem

Azt hiszem meggondolta és mégse volt kedve a kotottseghez, illetve testileg hozzám se, mikor már kezdtem kerekedni

Én anyamnal hordtam ki a gyereket, ő élte a legény életét, esténként felugrott, bekajalt anyu foztjebol bealudt a tvn majd hazament

febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 éves volt a gyerek, 13 éves kapcsolatban,mikor az exem beközölte, hogy neki ez nem megy, fárasztó, és idegőrlő, és ő nem boldog. Aztán szépen elszambázott a naplememtébe.

Azóta is éli világát, 2hetente 2 napot eltölt a gyerekkel, aztán ennyi...

Szerencsére időközben megismertem a mostani páromat, aki szereti a gyerekemet is, és boldog ha velünk lehet.

Azóta apuka is aktívabb, gondolom fáj neki hogy a fiánaj egy másik férfi az apaképe..

febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így volt. 8 éve voltunk együtt,amikor terhes lettem, tervezett gyerek volt. 1-es cukros is vagyok, terhességem alatt olyan figyelmességgel vett körül, annyira jó volt minden. Aztán 2 éves lett a fiunk, amikor egyre hülyébb lett (férjem), majd elhagyott. Akkor úgy voltam, hogy már mindegy, de azért beszéljünk legalább róla, hogyan jutottunk idáig. Akkor azt mondta, hogy "nem kellett volna olyan hamar a gyerek".

Végül más férfival neveltem fel, már egyetemista. (Exemnek meg már a sokadik nője van).

febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 nálunk tényleg elég hamar összejött a gyerek, direkt felvázoltam, hogy mivel járhat egy gyereknevelés. Bár igazából azt akkor sem mondtam neki, de nem vetettem volna el a babát. Viszont rákérdeztem tök őszintén, hogy vállalja e őt, persze sírva mondott igent. Magyarán nem függtem tőle.
febr. 7. 15:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Az apukák tartják rendesenca kapcsolatot?
febr. 7. 15:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Nálunk abszolút, igen. Most már tini a fiam, ő jár az apjához vonattal, busszal. Apja hívja őt minden este.

febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ezek túl nagy, felelős, visszafordíthatatlan döntèsek ahhoz hogy csak úgy meggondolatlanul beleugorjak és utána bánkódjak amiért elcsesztem az életem. Gyereket pl soha nem akarok, és senki sem tud meggyőzni arról, hogy mégis vállaljak, pedig tizenève hallgatom egyes emberektől.

A házasságomban boldog vagyok.

Az exemnek viszont annak idején hatalmas hiba volt igent mondani a lánykérésre, csak mert nem akartam megbàntani. +Kezdetektől tudtam, hogy nem lesz belőle semmi komoly, de annyira magányos voltam akkoriban, hogy úgymond megelègedtem azzal is, hogy van valakim. Nem kellett volna. De szerencsére semmi maradandó dologba ( házasság/gyerek) nem mentem bele.

febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!