Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság és/vagy gyerek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság és/vagy gyerek után rájönni, hogy nem így képzeltük el?

Figyelt kérdés

Jártatok már így, hogy a párotok (vagy éppen ti), nagyon hamar beleunt ebbe az életformába?

Talpra tudtatok állni?


febr. 6. 15:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10-es, helyesen cselekszel, más ne is érdekeljen 😊

Én mindig családot és gyerekeket akartam, (khm férjem is az elején), persze nyilván nem így. Nem êrzem, hogy elcsesztem az életem és a gyereké sincs elcseszve.

Persze sajnálom azokat akik úgy érzik, kilátástalan a helyzetük, vagy mégsem erre vágytak, egy gyerek visszacsinálhatatlan és ezt viszont ők is megérzik, ha úgymond senkinek nem kellenek.🫤

febr. 7. 22:30
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
A férjem amióta megvan a gyerek teljesen kifordult. Engem konkrétan total le...ar. Mint aki semmit nem jelent már igen szomorú. A gyereket imádja de mintha én semmit se számítanék.
febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jelentkezem én is!


Nekem mindig az volt a jövőkép, hogy házasság, gyerekek, családalapítás... Aztán volt egy hosszabb kapcsolatom, aminek én vetettem véget, nem szerettem, nem kívántam már. Csak egy barátként szerettem. Ezután nemsokkal jött egy másik nő, akivel egyből jött minden nagyon gyorsan. Összeköltözés, gyerek, házasság. Most 4 éves a kicsi, de azt kell, hogy mondjam elsietett döntések sora volt az utóbbi néhány év. Sajnálom... Főkent a gyereket, mert aranyos, szeretem és megérdemelne egy tökéletes családot. Úgy érzem ezt mi neki sosem tudjuk megadni majd. Ugyanakkor bennem is összetört minden. Úgy érzem nekem egyedül kellene élnem (amúgyis introvertált vagyok). Máskor viszont megőrjít ha belegondolok, hogy egész hátralévő életemben magányosan kell majd éljek.


A 10-es jól tette, hogy átgondolta. Sajnos nekem a hibámból kellett tanulnom.

febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!