Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan müködik most az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan müködik most az esküvői után az okmány csere?

Figyelt kérdés
Most volt az esküvőnk és nem tudom mit kell csinálni, az anyakönyvezetőnél kitöltöttem minden nyilatkozatott, kb 3 éve voltam bent fényképet csináltatni. Igyis be kell mennem az okmányok miatt vagy ilyenkor mit kell csinálnom
febr. 13. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vállalják az okmányok elkészíttetését, akkor automatikusan megcsinálják. A mi hivatalunkban nem vállalták - az esküvő végén odaadta a szükséges papírokat, amikkel bementem a kormányhivatalba.


Kaptál papírokat, hogy azokkal menj okmányokat csináltatni?

febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kormányhivatalba kell bemenni ugyanúgy, mintha csak lejárt volna - bemutatod a házassági anyakönyvit, lefotóznak és mehetsz utadra. :)
febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit a végén, csak a házassági anyakönyvi kivonatott
febr. 13. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2-es ahogy írja.

Házassági anyakönyv, Kormányablak.

Névváltozás mellett, ha lakcimed is változott, probáld meg egy füst alatt megcsinálni azt is.

febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a kormanyhivatalba es automatikusan kapsz utana mindent postan. A hazassagi anyakonyvi kivonatot vidd magaddal.
febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 nem tudom hol lakik a Kérdező.

Nekünk itt Pesten szólt az ügyintéző, hogy inkább válasszuk a személyes átvételt, mert a Post ...

febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly mentem ferjhez. A hazassagi anyakonyvi kivonattal kellett bemenni a kormanyablakba, ott inteztek mindent. Par nap-het es megerkeztek az uj irataim, minden nap masik. Nekem pl a lakcimkartyam kesett majdnem 3 hetet. Bekes megye.
febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!