Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viselkedik a férjetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a férjetek ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg lettem, fel sem tudok kelni, lényeg hogy férjem megint hozza a szokásos undok mogorva beszologatos viselkedést. Ha kérek tőle vmit akkor hozzámvágja higy csicskáztatom. Évente 1x vagyok kb ilyen beteg és ilyenkor teljesen kiábrándulok belőle. A kedves aranyos férjem gonosz lesz velem. Mondom is mindig neki h ha lélegeztetőre kerülnék egyből lekapcsoltatná. Tavaly hanyás vírus után (még szoptattam a kicsit) teljesen lemerevedtem, nem tudtam lábra állni, mentőt is hívtunk, kiderült hogy ionháztartásom összeomlott. Akkoris annyira rosszul voltam h többször kértem hozzon pohár vizet de ő csak beszólogatott. Sirtam is hogy ilyen és most ezt is letagadja! Miért ilyen velem ha beteg vagyok?
febr. 14. 21:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt neked kellene tudnod, mert elég fura, ha az amúgy alapjáraton kedves és aranyos férj pont akkor lesz bunkó, amikor beteg vagy. Én férjem normális alapból, ha beteg vagyok megkérdezi mit kérek, tea/víz, zsepi, gyógyszerek stb., körbepakolja vele a kanapét + könyv, laptop, teló, távirányító, és aztán békén hagy, mert tudja, hogy nem szeretem ha ugrándoznak körülöttem ha szarul vagyok. Néha kinéz a dolgozószobából, hogy kell-e valami vagy ráírok cseten ha éhes/szomjas vagyok. Mondjuk olyan beteg, hogy az ágyból sem tudok kikelni nem is tudom mikor voltam utoljára.
febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
A gyerekkel foglalkozik. Ha kérek valamit, megcsinálja, hoz ezt-azt a gyógyszertárból, de magától semmi. Egyszer vesegörcsöm volt pár percig, sikítva leestem a földre, annyira rosszul lettem, valószínű kimozdult egy kő. Túlzottan nem foglalkozott vele, én meg magammal nem törődök évek óta. Mi el akartunk válni, de anyagi okokból benne ragadtunk 7 éve és egy időben ezt csak alkohollal bírtam ki, csak este, hogy tudjak aludni. Nem az bánt, hogy rossz a házasságom, hanem az, hogy nem tudok elválni. A fiatalságom elmúlik, pedig most még tetszem a férfiaknak. Amikor covidosak voltunk, alapszinten kiszolgáltuk egymást, de ő lett betegebb, egy ideig azt mondtam,nem érdekel, de aztán 10 percenként mértem az oxigénszintjét. Soha nem kívántam a halálát. A magamét sokszor.
febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nahát ö sosem kérdezi meg h hozzon e vmit de ha én kérek akkor csicskáztatom!! Ráadásul kitalálta h ö is beteg! Kerdem én higyan ha el tud menni dokgozni? Teljesen jol néz ki csak azután beteg ha én kérek vmit...egyszerűen nem értem őt!!
febr. 14. 21:38
 4/31 anonim ***** válasza:

Kiszolgál, körbe ugrál. Néha túlzottan is gondoskodik, aggódik, hogy pihenjek, feküdjek, gyógyuljak, mikor nem is vagyok annyira beteg, hogy fekvést igényelne :)


Aztán máskor meg van, hogy mondom, hogy ez fáj vagy az fáj, és semmi, mintha meg sem hallotta volna, annyira nem foglalkozik vele. Ezek olyanok, hogy belehasít az oldalamba, talán vese, vagy mellkasba egy-egy pillanatra a fájdalom, és néha az ilyeneket totál elengedi a füle mellett.

febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De amugy valószínűleg ezt otthonról hozza mert a szülei is ilyen leszarom kategoria!
febr. 14. 21:40
 6/31 anonim ***** válasza:
Minek vagy még vele együtt???
febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok beteg akkor segítőkész és kedves! Akkor viselkedik így ha beteg leszek
febr. 14. 21:53
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Aha... Akkor bármi bajod lehet, vagy a kicsinek is őt nem fogja érdekelni, de azért vele maradsz, mert egyebk segítőkész. Akkor szenvedj mást nem tudok sajnos írni. Egyedül a gyereked sajnálom.
febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Enyém a csillagokat is lehozza az égről. De betegség nélkül is.
febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát pont a bajban egy szardarab lesz. Amikor szükséged van rá. Amikor elvagy magadban, és nem kell rólad gondoskodnia, akkor cukimukika.
febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!