Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Ti férjetek, hogy viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti férjetek, hogy viselkedik miután megszületett az első gyerek?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy a férjem ilyen-olyan edzések miatt este kilencre ér haza hetente többször, de sosem jön 7 előtt? Az, hogy Ő ugyanúgy éli az életét, mint a gyerek előtt, nekem meg nincs semmi időm magamra? Nem tudom, hogy csak én fújom fel a dolgot és tényleg az anyuka dolga, hogy a gyerekkel legyen egész nap, az apuka meg ha kedve van bohóckodik vele fél órát? Nálatok, hogy alakultak a dolgok a baba születése után?
2017. márc. 31. 18:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Anno, amikor gyereket tervezetek, nem merült fel, hogyan fogjátok a mindennapokat megoldani?
2017. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te is tudod, hogy nem oké...
2017. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
DE felmerült, és nem ez volt a terve, de mit tudok most már tenni?! Ha szólok, akkor persze igazam van, de másnaptól folytatódik minden úgy mint előtte...
2017. márc. 31. 18:50
 4/36 anonim ***** válasza:
81%
Akkor leulteted és közlod vele, hogy vagy apa lesz, aki a családját helyezi előtérbe, vagy hétvégi apuka szeretne lenni, mert akkor beadod a valopert
2017. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém munka után igyekezett haza, és 20 év után sem jár el külön szórakozni. Én sem emlékszem arra, hogy gyermekkoromban apám nem jött haza a melóból. A gyerek születése előtt is így éltetek?
2017. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
7%
Apuka edzésekre jár és egészségesen él? Hát ez nagyon durva, azonnal válj el!!!54 De előtte jelentsd fel!!
2017. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
37%

Erre mit lehet mondani... válj el tőle, gyere velem össze, gyermektelen pedagógus férfi vagyok, alig várom évek óta, hogy legyen gyerekem és párom. Itt senyvedek egy faluban, nem egyszerű lépni innen, konkrét lehetőség nélkül.


Tudsz jobbat...?


Oldd meg vele, az is egy lehetőség.


Az élet tanuló lecke. Távból nem látjuk át a helyzetetek részleteit, nem ismerjük a személyiségeiteket.

2017. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Az enyem sietett haza a munkabol.
2017. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem azért jár késő estig edzésekre mert legalább ott nem zaklatja egy hisztis házisárkány.
2017. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
5%
De nagy dolog.. otthon ülsz, a gép kimosssa a ruhákat, nem kell kilométereket sétálnod a patakhoz.. néha megrázod a gyereket, aki alszik tovább.. de nehéz neked.. erre azért volt időd, hogy ezt kiírd..
2017. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!