Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt érzem, hogy szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem, hogy szeretnék mással ismerkedni, de férjem van?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért érzem ezt, hiszen nem régen született meg a kislányunk, most váltunk igazán családdá, és én mégis két társkereső oldalra is regisztráltam, és a kisbaba ellenére jó pár pasi lenne, aki komolyan is gondolná velem. Szívem szerint újra járnék randizni, mint 9 évvel ezelőtt, mielőtt a férjem megismertem.

Volt más is így, mikor ilyen érzései voltak és tudta, hogy nem helyes amit csinál, de mégis megtette? Nem tudom, ha valaki komolyan randira hívna, nemet mondanék -e neki.



márc. 14. 19:40
1 2 3 4 5
 1/43 Noren1989 ***** válasza:
87%
I' m sus.
márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%
Jó, én is gyanakvó vagyok. Szerintem troll vagy.
márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez igaz akkor ez így nagyon gáz. Persze sok más ribizli is van a feleségek között, nem vagy egyedül. Csak azt ne hidd hogy a többi pasi akar tőled bármi komolyabbat.
márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a férjem exe. Végül lebukott, hazament a szüleihez a gyerekkel, és vagy 10 évig nem volt komoly kapcsolata. Te tudod, hogy megéri-e, csak azt nem tudom, miért vállaltok gyereket.
márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%

Azok is csak az elején kedvesek. Csak az elején hajtanak. Ez csalóka.

Meg pláne mert könnyu szexnél úgyse tudnál többet akarni tőlük ilyen helyzetben. Ez nekik igy kötelezettség nélkuli jó kis ungibungi esélynek tűnik.

Ezért csak a nyálaskodásuk.

márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Lehet a hormonok dolgoznak bennem, vagy megijedtem, hogy már sosem lesz az életem ugyanaz mint előtte.

Hiheti bárki, hogy kamu, bár nem tudom miért lenne az. Az ember érzései nem változhatnak meg?

márc. 14. 19:57
 7/43 anonim ***** válasza:
60%
Azért érzed ezt mert nem akarsz anya és feleség lenni.
márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
5! Nem a szexért ismerkedem azzal a konkrét férfival, hisz még nem lehet szex....., de tudja mik a problémák a házasságomban amikre igazán most jöttem csak rá.
márc. 14. 19:58
 9/43 anonim ***** válasza:
61%
kar volt szulnod neked.. az ilyen fehermaju noneknek nem valo ferj , gyerek, csalad..
márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
6%
Impotens vagy incel a palid. Talán azért.
márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!