Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt érzem, hogy szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem, hogy szeretnék mással ismerkedni, de férjem van?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért érzem ezt, hiszen nem régen született meg a kislányunk, most váltunk igazán családdá, és én mégis két társkereső oldalra is regisztráltam, és a kisbaba ellenére jó pár pasi lenne, aki komolyan is gondolná velem. Szívem szerint újra járnék randizni, mint 9 évvel ezelőtt, mielőtt a férjem megismertem.

Volt más is így, mikor ilyen érzései voltak és tudta, hogy nem helyes amit csinál, de mégis megtette? Nem tudom, ha valaki komolyan randira hívna, nemet mondanék -e neki.



márc. 14. 19:40
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
7! Talán feleség tényleg nem.
márc. 14. 20:00
 12/43 A kérdező kommentje:
10! Nem.
márc. 14. 20:00
 13/43 anonim ***** válasza:
65%
Ha szerinted ez a normalis, akkor menj es eld aszerint az eleted. Ha szerinted sem normalis ez a gondolatmenet, akkor irany a pszichologus. Majd egyutt megfejtitek, hogy miert rendellenes a mostani allapotod.
márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
13! Nem gondolom, hogy mindenre a pszichiáter, pszichológus a megoldás.
márc. 14. 20:02
 15/43 anonim ***** válasza:
28%

Na figyelj én például arra buzdítom a feleségem hogy mással is szexeljen előttem, vagy velem együtt. Valami ilyesmi lenne neked is a megoldás.

És ez nem számít megcsalásnak szerintem


37F

márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
71%
Vagy ez most nem a szexről szólna neked ?
márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
16! A férjem nem ilyen beállítottsàgú és én sem akarnám a dolgaimba belevonni.
márc. 14. 20:14
 18/43 A kérdező kommentje:
17! Nem feltétlen. Az újra randizás izgalmàról inkább.
márc. 14. 20:15
 19/43 anonim ***** válasza:
64%
Hogy aztán visszakullogj.
márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
83%
De akkor minek szültél? Ott a gyereked, vele törődj és randizz a férjeddel.
márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!