Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan jön ez az egész nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez az egész nagy naivitás és hazugság, hogy a férfi udvarol és a férfi kéri meg a nő kezét?

Figyelt kérdés

Manapság tudjuk mi megy, a nő választ és a nő kéri meg, hogy kérjék meg az ő kezét/ sikerül be egy baba és onnan már nincs visszaút. És akkor jön a mese, hogy a férfi tette meg ezeket a lépéseket.


Na de régen is így volt ez. Amikor én sikerültem be, apám még mindig nem jutott el addig, hogy anyámat feleségül kellene venni. Úgy jött a védőnő a ciki kérdéseivel, hogy ja azért, hogy több támogatást kapjanak? És akkor anya szólt, hogy jó lenne összeházasodniuk. Én 28 leszek, ők pedig az 50+ korosztály.


A nagy költőink is akikről tanultunk azért írtak olyan szépeket, mert kanosak voltak, csak ezt az irodalom tanár és az irodalom szerelmesei nem fogják belátni.


Mindig mindent a nő harcolt ki és utána jön a kamuzás a szerelemről.


ápr. 13. 07:39
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Redditen is olyan párkapcsolati tanácsok vannak felpontozva, hogy az eszem megáll, hogy miért ilyen naivak az emberek. Nem látják, hogy a férfi miatt hazudnak saját maguknak. Nem látják, hogy ők kényszerítettek ki mindent
ápr. 13. 07:42
 2/22 A kérdező kommentje:
Most akkor aggódjak, hogy versengenem kell más nőkkel, amíg nincs gyűrű? "Ki esik hamarabb teherbe szándékosan" verseny megy?
ápr. 13. 07:44
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Neked van téves meglátásod, pont az apád miatt.

Mindenki azt tartja normálisnak amit otthon látott.

ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Te ismered az óvszert? Ha egy férfi nem akarja, akkor nem sikerül be gyerek.
ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Azt azért hozzáteszem, hogy ha ki is harcol egy no valamit, az is azért van, mert a ősi kamuzik arról, hogy szereti, vagy csak egy here, aki elvan a langyos fosban, egy házasság minden előnyét akarja anélkül, hogy hazasodna…
ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

Értelmes nő vagy és ráadásul tisztán látsz, ezért kicsit nehezebb lesz magadnak pasit fogni mert hamar átlátsz a kamu dumán.


Én ugyan ezt gondolom férfiként amit te! Mindig a nő dönt sosem a férfi. Csak ez sok pasi egóját sérti pedig ilyen az élet és ennek mélyebb biológiai okai vannak.


Szerintem onnan jön hogy a nők többsége szereti ha küzdenek érte jót tesz az egójuknak meg így a legjobb pasikat tudják versenyeztetni.


Az a jó hogy ha gyerek nélkül veled marad a pasi, és persze ha kölcsönösen szeretitek egymást és mint pár funkcionáltok akkor lehet gyerek. De nem az a cél hanem csak egy állomás. De minden csak opció én azt is megértem aki nem szeretne mert 1000 és 1 oka lehet rá.

ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Koszonjuk, hogy megosztottad a teveszmeidet a ferfi noi kapcsolatok dinamikajarol, az elfuseralt csaladod, hibas donteseinek szemszogebol. Tudod kimaradtak belole olyanok, mint a szabad akarat, tudatos gyerekvallalas, minosegi parkapcsolat, stb. Helyette olyanok vannak, hogy besikerult, zsarolas, kanossag, kenyszerites. Mi lenne, ha az eloeletedben megelt krizisek es traumak hatasa miatt szakemberhez fordulnal? Ketlem, hogy ilyen temakorben te barmilyen ertelmes dolgot ki tudnal viszgalni objektiv modon es abbol realis kijelententeset tudnal megfogalmazni. A beszukult tudatallapotod ezt nem teszi lehetove.
ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

4-es "Te ismered az óvszert? Ha egy férfi nem akarja, akkor nem sikerül be gyerek."


TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!

De megsúgom saját tapasztalat alapján, hogy jó pár férfit nem érdekel a teherbe esés következmémye, nem hajlandó akkor sem gumit húzni, csak a farkukra gondolnak, hogy nedves meleg puncit érezzenek meg beleélvezhessenek a nőbe! Amikor teherbe estem így, az illető csak annyit mondott vetessem el, ő nem szeretne gyereket és letiltott, élte tovább a világát nyugodtan! Ki maradt egymagára a bajban? Én! Kinek kellett orvoshoz menni és imtézkedni? Nekem!

ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Az igazság fáj. Az egész feminista nézettel is pont ugyan ez a helyzet. Amikor átestek a ló túlsó oldalára onnan már nem nagyon lehet visszamászni, marad a bájos mű mosoly.
ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
De hogy estel teherbe így? Nem láttad, hogy nem húz gumit? Azt azért csak érezted, amikor kifolyt belőled utána. 72 órás tabi? Azért itt nem csak a pasi volt a hunyó…
ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!