Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan jön ez az egész nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez az egész nagy naivitás és hazugság, hogy a férfi udvarol és a férfi kéri meg a nő kezét?

Figyelt kérdés

Manapság tudjuk mi megy, a nő választ és a nő kéri meg, hogy kérjék meg az ő kezét/ sikerül be egy baba és onnan már nincs visszaút. És akkor jön a mese, hogy a férfi tette meg ezeket a lépéseket.


Na de régen is így volt ez. Amikor én sikerültem be, apám még mindig nem jutott el addig, hogy anyámat feleségül kellene venni. Úgy jött a védőnő a ciki kérdéseivel, hogy ja azért, hogy több támogatást kapjanak? És akkor anya szólt, hogy jó lenne összeházasodniuk. Én 28 leszek, ők pedig az 50+ korosztály.


A nagy költőink is akikről tanultunk azért írtak olyan szépeket, mert kanosak voltak, csak ezt az irodalom tanár és az irodalom szerelmesei nem fogják belátni.


Mindig mindent a nő harcolt ki és utána jön a kamuzás a szerelemről.


ápr. 13. 07:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem minden férfi olyan, mint apád.
ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Rávilágított arra, hogy nem vagyunk különlegesek és csak mi hölgyek gondolunk túl dolgokat."

Egyetlen egy nő sem létezik, aki így beszélne a saját neméről. Incelhiszti megint.

ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!