Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mi a véleményetek arról, ha nagy a korkülönbség egy házasságban?

Figyelt kérdés

Példák:


Dallos Bogi (27), énekesnő férje: Puskás Péter (39), énekes-színész.


Szentkirályi Alexandra (36), Budapest főpolgármester jelöltje, férje:

Szalay-Bobrovniczky Kristóf (53), Magyarország honvédelmi minisztere.


ápr. 21. 09:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Puskás Peti egyébként idén 40 éves lesz.
ápr. 21. 09:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 8 év a lélektani határ, de kinek mi... Ha valaki boldog így, akkor hajrá.
ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Nálam 10-15 az alap, az alatt szóba se állok senkivel.
ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Miért alakult ez ki benned, mi az oka, hogy a veled egykorú fiatalabb pasik nem vonzanak?

ápr. 21. 10:00
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez mindenkinek a magánügye. Alapból rengeteg minden miatt tönkre mehet egy házasság, akkor is ha a felek egyidősek. Nem hiszem hogy ennek olyan nagy jelentősége lenne ha már egy pár eljutott a házasságig.
ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagy korkülünbség a 20-as, 30-as, még a 40-es éveinkben sem számít, mert még mindkét fél a fizikai teljesítőképessége csúcsán lehet. A probléma később jelentkezik, amikor az egyikük a 60-as 70-es éveibe lép, miközben a másik még az 50-et se érte el. Akkor mind az aktivitásban, úgy szexuális, mint fizikai aktivitásban, mind életfelfogásban, mind egészségügyileg naggyá válhat a különbség.
ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi.


Az ő életük, ha nekik belefér és boldogok, hajrá!

ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Párom és köztem 8 év van, nem zavar egyáltalán.

Egyébként a felhozott példák szerintem nem annyira vészesek. Bobrovniczky egész jól tartja magát (ne értsétek félre, rohadt unszimpatikus egy pali, tényleg csak a megjelenésére értettem).

Magánügy ez amúgy, viszont ahol 20 éves a nő és 80 a férfi, az egy kicsit már sok... Szerintem azért ott van baj fejben, vagy ennyire erős a pénztárca...

ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Ferjem es koztem 11 ev van, 4 eve vagyunk egyutt, uton a kozos gyerek. Unokanoverem es a ferje kozott 9 ev, 9 eve vannak egyutt, ket gyerekkel. Egy baratom a ferjevel 25 eve van egyutt, fiatal felnott gyerekuk van, szinten 9 ev korkulonbseggel.
ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Más élete a magánügye, nem az én dolgom. Nálam, a saját életemben, határ +- 5év. Azért együtt szeretnék megöregedni életem szerelmével, és az annyira nem opció amikor a másik fél már eleve az vagy hamarosan az lesz mert 10-15 évvel öregebb.

Sógornőm tavaly júniusban ment hozzá 26 évesen a 20 évvel öregebb pasijához aki már elvált, gyerekes. Ez az ő dolga, ő él/ fekszik le vele, nem én. Én nem tudnék x évesen ennyivel idősebb férfihoz vonzódni, elvált gyerekes meg aztán pláne kizárt.

Köztünk 3,5 év a korkülönbség. Én 38 vagyok, a férjem 35lesz nyáron, 14 éve vagyunk együtt.

ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!