Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt valóban tolerálnom kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt valóban tolerálnom kellett volna?

Figyelt kérdés

Férjemmel 7 éve vagyunk egy pár. Elötte ő 2 évig szingli volt, az elött pedig volt egy 5éves kapcsolata.

Abban a kapcsolatban eljutottak az összeköltözésig, komolyan terveztek.

Majd a csaj hamargyors talált valaki szebbet, jobbat, lelépett a közös megtakarításukkal.


a 7 év alatt talán 2x beszéltek. 1x pont akkor szült a csaj, amikor én, 1 szobába kerültünk. Illetve még 1x valamiért telefonon.

Sosem voltam féltékeny rá, de a véleményem megvolt róla.

Férjemnél úgy vettem észre, hogy az idő megszépítette az emlékeket.


Mi összeházasodtunk, van 2 gyerekünk.

A csaj is házas (volt), ott 3 gyerek, nagy boldogság volt egész 2 hónappal ezelöttig.


Meghalt a férje. ő ott maradt a 3 gyerekkel a fullos kecóban és a több 10millió hitellel.

szomorú, de részemről ennyi.


Ellenben férjem...

Kezdődött azzal, hogy írta a csajnak, hogy részvéte, meg ha kell valami, nyugodtan szóljon férjemnek. Már itt furán állt a szemem a dologgal kapcsolatban. Ott vannak a szülei, az elhunyt szülei, barátok, oldják meg...de nem szóltam.


eltellt pár hét és elkezdett irogatni a férjemnek. Mennyire szomorú, unatkozik, egyedül érzi magát. Férjem ilyen semleges válaszokat adott rá. Elhiszi, sajnálja kb ennyi.

Majd elkezdett emlékekkel előjönni, hogy emlékszik férjemmel ez meg az milyen jó volt, hogy xy zenéről a mai napig ő jut eszébe, jó lenne újraélni a pillanatokat. Itt már ki voltam igazán akadva, megkértem férjemet, hogy ne írjon vissza neki.

Majd tegnap jött az üzenet, hogy ő szívesen újrakezdené férjemmel. milyen jó lenne, odaköltözhetne hozzá férjem, akár a 2 gyerekünkkel, mert ő egyedül érzi magát.

én itt kijelentettem, ha nem törli, tiltja mindenhonnan, akkor foghatja a cókmókját és mehet, de a gyerekek nélkül.

Természetesen én voltam a fülye féltékeny liba, mert egy csepp együttérzés sincs bennem, mert 2 hónapja csak, hogy eltemette a férjét.

törölte, tiltotta, mert "engem szeret", de láttam rajta, hogy kb el tudna ásni.


Sosem volt köztünk gond a 7 év alatt. Féltékenység sem, semmi. De ez most szíven ütött.


máj. 16. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Hamarosan le fog lépni az exhez, de előtte szétcsal.
máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Hát becsokiztál, hogy elszereti tőled a férjedet, cirkusz helyett őszintén kellett volna beszélj vele és kérdezd meg neki mennyire fontos az a nő. Így elvágattál vele valamit, ami később lehet előbújik belőle és titokban fogja innentől csinálni a dolgait a nővel.
máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
A férjednek tetszik megmentői szerep, hogy a másik nő most törékeny és még mellette az egóját is fényezi. Ebből az lesz, hogy át fog hozzá pártolni és rád fogja kenni, hogy te tehetsz róla mert indokolatlanul féltékeny vagy, nincs benned együttérzés. De persze ő nem nézi egyáltalán, hogy téged bánt a viselkedésével. Nem számítasz neki, se a gyermekek mert a saját egója többet ér. Hagyjad őt, hagyj menjen az exhez és ha könyörögve kérne, hogy fogadd vissza röhögj az arcába.
máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Na akkor most nagyon légy résen!

Próbálj higgadt maradni, tudom nehéz, én is ki lennék akadva.

Nem tudom hogy álltok anyagilag, de próbálj félretenni vész esetére. Én jóban vagyok anyósommal, tuti ráuszítanàm férjemre, kapjon már észbe! Ott vagytok neki ti, ráadásul ez a nő egyszer már átb..ta. Mindenképp meg kell akadályoznotok, hogy bármilyen kontakt a kerüljön a nővel. Hamar felfogja adni, mert most minél gyorsabban kell neki egy palimadár, ezért ha úgy látja, hogy a férjednél nincs esélye, keresni fog mást és hidd el találni is fog. Csak addig kell kibekkelni, persze csak akkor ha megakarod tartani a férjed. Lehet, hogy én ezek után nem is akarnék vele maradni, nekem már ez is árulás.

máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanaz a sztori, mint amit a #4-es linkelt.
máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt addig a pontig toleráltam volna hogy köszönnek egymásnak a gyerekágyas osztályon a kórházban illetve hogy részvétet nyilvánított amikor a haláleset történt. Ennél több már nem fér bele, ahogy írtad is, van a csajnak családja, barátai támasznak, ez nem a férjed feladata.
máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha a 4-es által belinkelt kérdés is a tiéd, akkor ez a probléma ezek szerint tavaly októberben kezdődött és azóta is tart. Hááát, szerintem ha még nem is történt fizikai megcsalás, a lelki már megtörtént. Ha ezek ketten október óta folyamatosan ilyen nosztalgikus chateket nyomnak, akkor lassan, de biztosan le fog lécelni az ex mellé. Férjemnek is hasonló volt az exnője. Borzasztóan problémás volt. Neki a párja ugyan él, de mikor már együtt voltunk, tett kísérletet arra, hogy visszajöjjön a férjemhez, aki mellett igazán jó dolga volt egyébként.
máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
3 idegen gyerek ott arra jó hogy nem vált. Amiben van ráció hogy az ide oda rohangálás (segítség, megnyugtató beszélgetés stb) alatt azt csinálja mi t az elvált szülők tipikus gyerekei, ahhoz dörgölőzik aki éppen kedvesebb vele
máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjed mit reagált ezekre a nosztalgiákra? Belement, vagy azt is lerázta valami semleges válasszal? Mert nagyon nem mindegy!

Tavaly férjemre is ráirt egy tinikori exe, és az is elkezdett nosztalgiázni. Férjem ezt mind mutatta, és kb nevetett rajta. Azóta nem beszéltek.


De miért a férjedet akarja ugráltatni? Közel laktok? (Ha egy kórhazban szültetek, akkor gondolom igen). Teljesen le tiltani szerintem nem kell, de maradjon távolságtartó írásban is, es ha kell akkor ossza ki, hogy ő boldog veled, sose bántana meg!


De ha ő is belement a lelkizésekbe, és bele is megy rendszeresen, az elég nagy baj...

máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!