Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik már házasok, ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már házasok, ezt hogy oldották meg?

Figyelt kérdés

Egyelőre elméleti kérdés. De szeretném tudni mik a tapasztalatok ezek a téren. Mert itt ahogy olvasom a kérdéseket, még nem találtam meg az ideális megoldást.


Az ember lánya ugye nem akar olyannal összeházasodni, akivel még nem élt együtt egy napot sem. De ha már együtt élnek, akkor meg (legalábbis az itteni kérdések szerint) a férfi már nem akarja elvenni. Mert ugye minek, ha házasság nélkül is mindent megkap a nőtől? Ha meg nem költöznek össze, akkor nem kap meg mindent, de nem is tudják annyira megismerni egymást, amennyire kellene a házasság előtt. Mi a jó megoldás?



2012. máj. 7. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Elég racionálisak vagyunk a párommal (ráadásul én pszichológus is vagyok, tehát hajlamos vagyok néha intellektualizálni mindent, ő meg orvos, és mindenben kizárólag tényszerűen dönt), de mi ezt nem gondolkoztuk túl: szerettük egymást - összeköltöztünk azonnal, egy hónappal az első találkozásunk után, röviddel utána összeházasodtunk (én soha nem kértem biztosítékot arra, hogy el fog venni), de akkor már babát is vártam, aki természetesen tervezett volt. Szóval mi egyszerűen csak belecsaptunk a közepébe...


Nagyon nem szeretem, amikor egy kapcsolatban ennyire minden át van gondolva, amikor ennyire taktikázni kell. Szeretni kell egymást, és ennyi. Én ebben hiszek.

2012. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy természetesen vannak még házasságpárti férfiak,de sokkal kevesebben,mint régen.Ma ez már nem annyira társadalmi elvárás,mint korábban volt.Nagyon sok pár van a környezetemben,akik nem házasodtak össze,egy-két,akár három gyermekük is van már és ez nem okoz számukra problémát.Ezt nem látom annyira tragikusan.Inkább az a fontos,hogy ezt előre megbeszéjék,lesz esküvő,vagy sem és ha ez nem közös megegyezés,valakinek nem megfelelő,akkor bizony lépni kell.
2012. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi már jó ideje együtt élünk.

Azt hiszem, rádöbbentettem a páromat arra, hogy nem tud nélkülem élni, és megkérte a kezem.

:)

2012. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, a 7-es válaszoló vagyok. Szeretném megtudakolni, hogy mi volt annyira elviselhetetlenül zavaró a válaszomban, amiért le kellett pontozni? Nem szokott érdekelni az ilyesmi, de azért remélem, senki nem gondolta, hogy én rossz szándékkal írtam le a saját tapasztalatomat és a véleményemet. Az eszem megáll...
2012. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

"De ha már együtt élnek, akkor meg (legalábbis az itteni kérdések szerint) a férfi már nem akarja elvenni."

Ki volt az az ökör aki ezt írta?

2012. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
az egy marhaság, hogyha már együtt él a pár, a férfi nem akarja elvenni a nőt. aki nem akarja így elvenni, az együttélés nélkül sem akarja... teljesen mindegy.
2012. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!