Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan élet meddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan élet meddig?

Figyelt kérdés
Elcsesztem az egész életemet, 36 éves vagyok, van 2 nagy gyerekem a legnagyobb 17 éves a kicsi 14. Már ott kezdődik, hogy fiatalon besikerűlt a gyerek, így nem volt más választásom, hozzámentem a férjemhez. Elkeztünk épitkezni, ehhez kellett hitel is és még mindig nincs késszen totáll a ház. Közben terhes lettem ismét, de ezt elvetettem, lehet nem is a férjemé volt ugyanis többször megcsaltam. Nem tudom mitévö legyek, nem szeretem a férjem örökké veszedik velem, volt hogy megcsapott a féltékenységtől. Elválni nem tudok mert nincs hova mennem. De hiányzik az ami kimardt az életemböl a pasik, buli, szórakozás. Néha azt érzem hogy a gyerekim is csak púp a hátamon. Legszivesebben elszaladnék.

2012. máj. 9. 11:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus példája vagy annak, akinek minden előtt kellett volna gondokodnia, de ezt nem tette meg. Védekezni kellett volna, hogy ne legyél terhes, nem tetted meg. Annak ellenére, hogy nem szeretted a férjed, kényszerből hozzámentél. Felvettetek hitelt, annak ellenére, hogy borítékolható volt az előzményekből, ez nem lesz egy tartós házasság. Nincs miből fenntartsd magad, így elválni sem tudsz. Nem tudom mit tegyél, magadnak kavartad a sz...rt. Elég rendesen, mondhatni nyakig benne vagy.
2012. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
válj el és keress állást és kezd új életet. Ennyit tehetsz. Minél tovább halogatod, annál több jobban sajnálod.
2012. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól számolom 19 évesen szültél, gyerekként!! Ez nem csak részedről, de a szüleid részéről is felelőtlenség volt. Elhiszem, hogy 16-17 évesen már élnek szexuális életet lányok, de anyád miért nem vitt el orvoshoz, vagy mentél magadtól, hogy legalább fogamzásgátló tablettát írjanak már fel, ha össze-vissza kefélteted magad.

Ez van, most vállalnod kell a tetteid következményét.

Egy 36 éves 2 gyerekes nőnek meg már igazán lehetne annyi agya, hogy elgondolkodjon az életén. Mit akarsz? Hol akarsz bulizni családanyaként? Nem bulizni akarsz te, hanem jól megdugatni magad. (bocsánat)

Egyáltalán mi az, hogy nincs saját életed? Férjes asszony vagy nem? Közös életed van innentől kezdve. Én a férjed helyében kiütném az összes fogadat.

Undorító vagy!

2012. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%

Ki akadályoz meg, hogy elszaladj? Keress állást (bár az írásod alapján nem lehetsz túliskolázott, tehát nehéz lesz), és költözz el. Aztán kezdheted a r*banckodást fűvel-fával, meg a piálást, aztán örömteli életed lesz.

Bár ha a férjednek lenne esze, akkor már rég kidobott volna, de gondolom csak a gyerekek miatt nem tette meg. Akkor mit csinálnál, ha kivágna pénz/minden nélkül?

2012. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Mi a kérdés?

A kapcsolatban boldogtalan vagy, állításod szerint elválni nem tudsz. Akkor mire is kéne pontosan válaszolnunk? Mert most mindannyian elítéltünk, de ettől te még nem vagy előrébb.

Mire vársz tőlünk megoldás? Vagy pusztán azt várod, hogy értsünk meg téged is?

2012. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy megértsünk, hát legyen úgy!

Fiatalon elrontottad az életedet.Lehet nem a te hibád, hanem a szüleidé. De az ég szerelmére, akkor miért nem léptél elõbb és nem dobod magadat minden pasi karjába.

Most a gyerekeid nagyok, dönthetnek, hogy veled tatanak vagy nem. En a helyedben valóban elszaladnék és nem teszem boldogtalanná a családomat. Õk a boldogtalanok nem te, mert te közben éled a kis életedet.

2012. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes emberek vannak itt...

Ahelyett, hogy írnátok valami értelmeset, vagy biztatót leálltok fröcsögni, hogy fiatalon mennyire felelőtlen volt és mindent elb@szott. Nyilván tudja a kérdező is, hogy nem így kellett volna, nem ez volt a kérdés. Ha már megtörtént, megtörtént, felesleges ezen csámcsogni.

Kérdező!

Azt tanácsolom, hogy kérj "kimenőt" a férjedtől. Menj el egy héten egyszer úszni, moziba, vagy akárhova ami kikapcsol téged. A férjeddel is próbáljatok közös programokat szervezni, ahol csak ketten vagyok, hátha rendeződik a viszonyotok. A gyerekekkel meg törődj többet, tényleg nem ők tehetnek arról, hogy korán születtek.

Hidd el mindenből van kiút, csak akarnod kell. Nem röpül a sült galamb a szádba sajnos...:/

2012. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%
Ez a "Saját életre vágyok. (...), mindig csak a gyerekeket kellett igazgatnom. Már unom." nagy problémát okoz a gyerekeid lelki fejlődésében! Legalább addig maradj ameddig fel nem nőnek, 18 éves korukban elmennek egyetemre koleszba, akkor már nyugodtan szétrombolhatod a családot, de addig legalább hitesd el velük, hogy szereted őket! Ezt tanácsolom. Mert, ha valóban van benned egy kis jóindulat akkor nem kínzod most a gyerekeket a hülye bajoddal amit magadnak okoztál. Ők nem tehetnek semmiről, sőt Te tehetsz arról, hogy ők léteznek, kötelességed mindent megadni nekik!
2012. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Na álljon meg mindenki egy szóra!

Akik azt írják, hogy "nem is szereted a gyerekeket", tőlük kérdezem: nektek néha nincs elegetek a folyamatos hisztiből, sírásból? Ti sosem fáradtok el az állandó rendrakásban? Jaa, bocsi, nektek ott a férjetek, aki munka után nem a tévé elé tesped le, hanem elmosogat, rendet rak maga körül. Talán a kérdezőnek a férje is inkább sörözött, minthogy segített volna. Magatokba lehetne nézni nyugodtan!!!

Kérdező, azzal viszont egyet kell értenem, hogy a te döntésed volt. Tapasztalatból mondom, hogy gyerek mellett is el lehet menni nyugodtan szórakozni. Anyukám 43 éves, én 23, a lányom 2. Anyukámmal járok diszkóba, havonta-kéthavonta. És nagy ívben tojok rá, hogy a faluban mi rólam a vélemény. Pedig ő is mondta, hogy néha mennyire pokolba kívánta az egészet, mert annyira nehéz volt velem. Ő sem kapott apámtól segítséget, mégis szerintem a világ legjobb anyukája lett és volt is.

Ahelyett, hogy siránkozol, inkább tenned kéne valamit érte, vagy elválni, vagy ha azt nem akarsz, akkor meg bejelenteni otthon, hogy péntek este te elmész, szombat reggelre legyen rend. Tegyél az életedért.

2012. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván le kellett pontozni, mert le mertem írni, hogy gáz ismeretlenek felett egyfolytában ítélkezni...Oké, legyen véleményed, de akkor sem kell ide kotyogni mindenféle mélyenszántó bölcsességet.

Biztos vagyok benne, hogy a kérdező sem jó szívvel vagy hobbiból érez ilyeneket és nagy lelki teher ez neki, ezért írt ide. Ha nem tudtuk érdemben válaszolni, akkor ne is ítélkezzetek!

2012. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!