Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan élet meddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan élet meddig?

Figyelt kérdés
Elcsesztem az egész életemet, 36 éves vagyok, van 2 nagy gyerekem a legnagyobb 17 éves a kicsi 14. Már ott kezdődik, hogy fiatalon besikerűlt a gyerek, így nem volt más választásom, hozzámentem a férjemhez. Elkeztünk épitkezni, ehhez kellett hitel is és még mindig nincs késszen totáll a ház. Közben terhes lettem ismét, de ezt elvetettem, lehet nem is a férjemé volt ugyanis többször megcsaltam. Nem tudom mitévö legyek, nem szeretem a férjem örökké veszedik velem, volt hogy megcsapott a féltékenységtől. Elválni nem tudok mert nincs hova mennem. De hiányzik az ami kimardt az életemböl a pasik, buli, szórakozás. Néha azt érzem hogy a gyerekim is csak púp a hátamon. Legszivesebben elszaladnék.

2012. máj. 9. 11:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%

Te még 23 éves vagy, nem sok mindent tudsz, ja és anyukáddal jársz discozni, nagyon helyesen teszitek.

Itt nem arról van szó, hanem egy család szétzúzása és közben csalja a férjét és a gyerekei is "pup a hátán".Végeredményben kihasználja a férjét, mert nincs hovamennie, és ha valaki elfáradt a család miatt,annak is van megoldása, hogy elmegy pihenni. Ha pasira van idõ,akkor pihenésre is.


Nekem egyébként kamunak tünik ez a kérdés.

2012. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%

20-asnak: itt nem arról van szó, hogy NÉHA elege van az embernek a sírásból, hisztiből, rendrakásból stb. Legalábbis a kérdezőnél nem erről van szó szerintem. Ő most akarna élni, pasizni, a férjét csalja. Mégis milyen példa ez a gyerekeknek?

Nekem is van egy 4 éves lányom, igen, néha elegem van a sírásból, hisztiből, nyűg a rendrakás, sőt még a munka is nyűg és még másodállásban is dolgozom, de nem érzem szükségét annak, hogy tomboljak, hogy pasizzak, hogy bulizzak. Néha igen, de a kérdezőnél szerintem nem erről van szó.

2012. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki isteníti, az tud olvasni?

Mi az, hogy elege van a rendrakásból, hisztiből? Félrekefélés helyett simán lenne rá ideje. Plussz az lenne a dolga, mert a férje dolgozik/ ő tartja el a családot. Neki így kényelmes, mert otthon b*szhatja a rezet és felhívhatja a pasijait, míg a férje melózik. Ha elválna, akkor már csinálnia is kéne valamit, különben a híd alatt kötne ki. Az már persze, hogy nem tetszik neki...

2012. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nna szóval 19 évesen bevállaltál egy gyereket. Aztán kényszerből férjhez mentél. Aztán miért szültél még 1 gyereket, ha már eleve rossz volt a házasság?

Mindegy, ezen már nem lehet segíteni, ez már megtörtént.

Sztem most már igenis kötelességed felnevelni mindkét gyerekedet. Ne hagyd cserben őket, vagy ismét hibát akarsz elkövetni?

2012. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%

A 23 éves vagyok.

Kedves 21-es! Hidd el, pont eleget tudok ahhoz, hogy átlássam ezeket. Ugyanis nekem pont hogy azért jó a kapcsolatom az anyámmal, mert 20 éves koromig NEM VOLT velem, velünk. 16 éves koromtól teljesen egyedül tartom fent magam. Eléggé általánosító az életkor alapján megítélni valakit. Mint ahogy 3-4 mondat alapján is.

2012. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Nyilván te máshogy látod a helyzetet. Én biztos nem lettem volna kíváncsi az anyámra, ha 20 éves koromig nem nevel, nem él velem.
2012. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%

Azért írtam le mindezt, hogy megmutassam a kérdezőnek, hogy az én 43 éves anyukám is fiatalos, eljár bulizni, és ha úgy van, akkor mi is vele megyünk, pedig nekem is itt van a pici. Szóval van kiút, bár az, hogy ha ki akar törni és tesz lépéseket felé, az szétzúzhatja a családot, mint ahogy nálunk is volt. 9 évesen hagyott el minket anyu, ugyanezen okokból, apám meg eltiltotta tőlünk, mert fiatalos életet akart élni. Na ugye, félmondatokból mennyire máshogy hangzik egy történet...

Éppen így lehetne pl azt is ragozni, hogy a kérdező milyen okból lépett félre, bátran tájékozódni és nem pedig elítélni őt.

De hát úgy tűnik, saját példát felemlegetni ezen a fórumon nem éri meg, csak a hatalmas életbölcsességeket leíró falvédőszövegek meg a fújjogás, lázítás aratnak sikert.

23 éves

2012. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mert k..rva vagy és még irni se tudsz!!!

Megérdemled a sorsod!

2014. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

13:52


Veled meg mi van?

2014. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!