Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő nem házasodik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem házasodik meg és nincs kapcsolata, jogosan tartják értéktelenebbnek másoknál? Jogosan vetik ezt szemére munkatársai?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 01:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
nem jogos, de nálunk is ez ment, hogy a 2 totál, évek óta facér kolléganő, akik egyébként jó munkaerők voltak, mindig megkapták a lesajnáló mosolyt, meg hogy biztos szexhiányuk van. Mindezt olyantól, akit otthon maximálisan kihasznált a férje. Van, aki szerint attól értékes a nő, hogy van pasija, és ő lenézi a független nőket. Nagy butaság.
2012. aug. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Az értéktelenebb a másiknál, aki ilyeneket talál ki. Pont ezért csinálja.
2012. aug. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy jó nagy butaság. A családi állapot egyáltalán nem értékmérő.

Ezt olyanok szokták kitalálni, akik mondjuk rossz kapcsolatban élnek, és valójában szeretnének inkább ők úgy élni, mint akire megjegyzéseket tesznek.

2012. aug. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%
Senki nem értéktelen attól még, hogy nem találja a "nagy Ő"-t. Aki ezt gondolja! Na az az értéktelen!!! :)
2012. aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Az értéktelen nem jó szó rá. De nekem is van sok ismerősöm, kolleganőm akikről lesír, hogy nincs kapcsolatuk, tiszta idegbetegek...ha nem is mondja a szemébe senki, de igenis szánakoznak az ilyen embereken.
2012. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 omba ***** válasza:

Jogosnak nem jogos, meg kinek kell erről véleményt alkotni.

Én úgy látom, a kritikusok fele sajnálja, fele irigyli.

2012. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem.Szerintem sok ember szeretne egyedül lenni,csak egyedül nehezebb, és irigyek.
2012. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%

Van egy kolléganőm, szingli. Én férjnél vagyok, van köztünk 4 év, én vagyok a fiatalabb. Kb. másfél hónapja kiakadt és sírt, hogy ő nem kell senkinek, nem ér semmit, nincs lakása, nincs még meg a diplomája, és senki sem szereti. Nem győztem vígasztalni. Elmondtam neki, hogy szerintem kettőnk között annyi a különbség, hogy neki diplomája van (lesz novemberben), nekem meg férjem. Nevetett. Én őt sokra becsülöm, a szemébe is megmondtam. Egyedül tart fent egy albérletet, 8 órában dolgozik biztosítónál, önerőből rakja le a diplomáját és mellette bomba alakja van, mert hetente többször sportol. Én pedig? Férjhez mentem, hízok folyamatosan, nincs diplomám, csak OKJ-m, és én is csak egy albérletet tudok felmutatni. PÁRBAN!

Én azt gondolom, hogy valaki nem attól értékes, hogy van-e párja, hanem attól, hogy milyen életet él, és hogy hogyan viszonyul a többi emberhez. Ezért a kolléganőm a szememben az eddig életem során ismert emberek közül az egyik legértékesebb ember.

2012. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%
Jogosnak nem jogos, mert semmi kozuk hozza. Viszont felmerult bennem nehany kerdes. Ez a no facer es szende szuz, es nincsenek alkalmi kacsolatai sem? Vagy esetleg a munkatarsakkal, mindenkivel flortol, kalandor? Azert ez nem mindegy!Valojaban ha az ember ki tud alakitani egy jol mukodo erett kapcsolatot, akkor azert az elarul valamit a lelki erettsegerol. Viszont ha valakinek nincs kapcsolata, lehet eppen mas dolgokra koncentral az eletben, rossznak attol meg o sem rossz. Persze amennyiben nem hianyolja a kapcsolatot, es nem vinnyog folyton, hogy o mennyire maganyos, stb...
2012. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Munkahelyen? Ott pont az az értékes, akinek se munkája, se macskája, csak a munkának tud élni. Na jó a viccet félretéve, miért lenne? És ha holnap találkozol a nagy Ő-vel, akkor felértékelődsz?
2012. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!