Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene tennem? Kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánatos71 kérdése:

Mit kellene tennem? Kérem a segítségeteket, és a tanácsotokat. Volt egy tökéletesen, boldog házasságom (legalábbis azt hittem, akkor még, hogy az volt).

Figyelt kérdés
A férjemmel 2 éve kikezdett egy nő (tudomásom szerint, eddig is csak nős férfiakkal volt dolga, ez miatt, már munkahely váltásra is kényszerült, így került a férjem munkahelyére is).A férjem megcsalt, bevallotta, elment, másnap visszajött. Ez volt 2 éve. Megbocsájtottam, Ő a tenyerén hordozott és imádott engem. Én persze nem nagyon tudtam feldolgozni a dolgot, szép kis depresszió, stb.Mikor már kezdtem jól lenni és tényleg újra bízni benne, és elhinni neki, hogy ez tényleg csak egy egyszeri tévedés volt, akkor most a családi nyaralásunk után egy héttel, láttam hogy megváltozott. Persze nem állt elém, én kérdeztem rá, és azt mondta, hogy lehet, hogy élete legnagyobb hibáját követi el, és szeret bennünket, de neki úgy érzi, hogy most mennie kell. Persze a nőhöz, aki ez alatt az idő alatt is a munkahelyén maradt a férjem közvetlen közelébe. Én mondtam, hogy menjem. A lakásból pár ruhadarab kivétel semmit nem vitt el, mindennap jön a kislányra vigyázni, amíg dolgozom. (eleve úgy dolgoztunk, hogy váltott műszakba, hogy a 10 éves lányunk vigyázását meg tudjuk oldani. ) Kedves, mondja, hogy szeret, hiányzunk neki, és iszonyú boldogtalannak tűnik, amit nem is nagyon titkol. Így már végképp össze vagyok zavarodva. Evvel a helyzettel nem tudok mit kezdeni. Szinte naponta töri össze a szívem újból és újból.Én őszintén szerettem és szeretem a mai napig is. Azt is biztosra veszem, hogy a nő nem a szerelmet keresi és nem boldoggá akarja tenni, csak kihasználni. ketyeg a biológiai órája és még mindig egyedülálló, és nem volt igazán rendes kapcsolata sosem, hisz csak nős férfiakat sikerül eddigi életében elcsábítania. Neki mindegy, hogy, ki csak valakije már legyen, akit megkaphat. A helyzet, hogy mi boldogtalanok vagyunk, Ő is boldogtalan, hogy a nő így az-e, az meg nem érdekel, de a mi kis családunkat azt szét szedte, de még boldoggá sem tudja tenni a férjemet, de szerintem ez nem is érdekli őt olyan nagyon. Mit tegyek most?

2012. aug. 24. 08:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes véleményt. De tényleg! Pontosan azért írtam ide, mert mindenféle őszinte vélemény érdekel, és talán segít is. Tudom, hogy a férjem is hibás, sajnos nem vagyok sem buta nő, sem homokba dugom a fejem tipus. De ez nem annyira fekete-fehér, bárcsak az lenne. Igen szeretem, nem tagadom, de higgyétek el, hogy Ő most nem boldog, és kizárt, hogy csak a lelkiismerete miatt. Ismerem. Nem egy érzéki tipus, és most könnyek vannak a szemében. Szerintem csalódott, vágyott valami újra és másra, de nem azt kapta amit szeretett volna. De amúgy igazatok van, nem tudom. Az, hogy tizen akarhány év után, egy házasság kerülhet hullámvölgybe, az természetes, és hogy egy ilyen hullámvölgyben lévő házasság alatt, könnyebb elcsábulni, talán. Nemtudom. De higgyétek el tényleg nem tudom, magammal szemben sem tudok semmit. Talán pont ezért kértem a Ti segítségeteket. Most megyek dolgozni és gondolkodni fogok a véleményeteken, amit ismételten köszönök szépen. Szép napot kívánok!
2012. aug. 24. 11:30
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
a könnyek: amikor az előbb említett ismerősöm elment a csládjától mert a szerelmét választotta végigzokogta a búcsút és a pakolást,és azóta is fáj a szíve h így alakult de csak mert szétesett a család,de alapból ő boldog és szerelmes. de te tudod!
2012. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem átjáróház az életed, én nem kerülgetném


szagolja, amit szakított.


nem gyerek, hogy te majd százezredikre is visszafogadd, ha ismételten megint "mennie kell".

Te is egész ember vagy, nő vagy.

Nem kellessz neki nőként, de csak koslat a nyomodban a gyerek kapcsán.


Vajon hogy fogadná, hogy nő vagy, nőként is elismer valaki, és valakivel új életet kezdesz?

Vagy feléledne a birtokosi vágya ?

2012. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sokaknak csak a testi viszony számít megcsalásnak. Én mondtam a férjemnek, hogy ha már lelkileg nem az enyém azt sem bírnám elviselni, soha többet nem tudnék bízni benne. Azzal ne foglalkozz, hogy az a nő mit akar a férjedtől. Itt az a lényeg, hogy a férjed ment el, el AKART menni, elvágyódott. Mi a garancia, hogy nem fogja újból megtenni később? Szerintem nem érdemli meg, hogy ennyire a szívedre veszed, ezt a helyzetet ő idézte elő, hát szenvedjen.
2012. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csak köszönni tudom a kommentjeiteket, mindenki válaszán komolyan elgondolkodom. Nem vagyok buta nő, naív és szerelmes talán, de azért tudok ésszerűen gondolkodni. Szerintem a férjem tényleg nem boldog, nem bemesélem magamnak, látom, amit látok, és rajtam kívűl is mondják, hogy elég szarul néz ki. Mikor elment nem telt el egy hét, mert az alatt az egy hét alatt tényleg más volt, de utána már láttam rajta, hogy valójában nem nagyon azt kapta, amit szeretett volna. Nem gondoljátok, hogy van egy férfi, elképzelni magának, hogy máshol, ott vele, valami szuper lesz, és pár nap után már rájön, "a lakva ismeri meg a másikat", című dolog miatt, hogy ez nem az amire vágyott, és hogy mennyire ostoba volt? Az első héten azt kérte, hogy változtassak a beosztásomon, hogy a gyereket jobban meg tudjuk oldani. Ez nyáron nem jött össze a szünet miatt, de pénteken mondtam neki, hogy szeptember első hetétől akkor el tudom intézni,azt is mondtam neki, hogy a suliba szólni kell majd a tanárnőnek, hogy mi történt, mert hogy a kislány miatt kellene. Ő meg most közölte, hogy egyáltalán nem kell szólni sem az iskolába, se a műszak beosztásomon változtatni, mert Ő neki egyáltalán nem gond, hogy idejön minden nap. Mondtam neki, hogy ezt Ő akarta, erre Ő: de már nem szeretném. Azt is mondtam neki, hogy mivel nyári szünet van, a mi dolgunkról szinte csak pár ember tud, de lassan már lépni kellene, mert pletykát a hátam mögött nem szeretnék. és hogy ha megváltoztatnám a közösségi oldalakon a a "házas"-t egyedülállóvá, akkor legalább már jópár ember megtudná, de Ő közölte, hogy ezt sem akarja. stb. Igen most a kérdés, hogy tényleg egy olyan emberrel állok szembe, akit 15 év alatt teljesen félreismertem, és semmi őszinte érzelem nincs mögötte, csak kihasznál? Vagy már tényleg megbánta, szinte az első hét után, csak fogalma sincs, hogy hozhatja rendbe és időre van szüksége? Szerintetek?
2012. aug. 26. 11:22
 16/20 anonim ***** válasza:

Már kérdeztem az előbb, hogy most akkor a nőnél lakik? mert nekem nem teljesen egyértelmű.

Figyelj, lehet hogy nem azt kapta amit akart. De azért azt te sem gondolhatod komolyan hogy egyszer megcsalt, aztán 2 évig semmi nem történt néha kis flörtön kívül, aztán se szó se beszéd, hirtelen csak úgy odaköltözik a nőhöz... mármint ha ott lakik... Ilyen nincs. Mármint ha én lennék a nő helyében, én nem engedném, hogy csak úgy odaköltözzön valaki, akivel 2 év alatt nem jutottam el az ágyig... ni viccelj. mert ha az anyjáhöz költözött volna a férjed, akkor elhinném, hogy gondolkodni akar, és tényleg nem csalt meg, nem akart hülyét csinálni belőled. na de így, kissé hihetetlen.


Azt viszont elhiszem hogy nem rossz ember. Azt említed hogy boldogtalannak látod a férjedet. Ez biztos igaz. De ez még mindig nem bizonyíték arra, hogy beléd szerelmes, ne is haragudj. Szerintem inkább az lehet, hogy azt hitte szerelmes a nőbe, aztán kiderült hogy mégse, de ettől még nem fog visszaszeretni beléd, csak úgy. nem tudjuk hogy miért csalt meg, már eredetileg sem. Ehhez nem elég az, hogy a nő a munkahelyén rá akar mászni. Abból nem lesz viszony. Csak az lehet a magyarázat, hogy vagy nem szerelmes már beléd, vagy valami baja van otthon, vagy megával van valami baja. De amíg ezt nem tudod vele tisztázni, nem fog helyre állni a kapcsolatotok. Vagy ha igen, akkor is később megint megtörténik, esetleg más nővel.

Egy férfi igenis lehet nagyon boldogtalan amiatt, hogy kudarcot vallott a családja felé. A férjed valószínűleg nagyon kötelességtudó valaki, akire mindig számíthatnak a barátnai ha segítség kell. Ezért nem tudja feldolgozni hogy ilyen helyzetet teremtett. És azért akarja a gyerek felügyeletét vállalni, hogy ne veszítse el, nem feltétlen miattad.


Viszont amit biztosra veszek az az, hogy ha a nővel annyira nem stimmelne a kapcsolata, akkor nem lakna nála. Ugye ez azért elég világos.


Remélem rendbe tudjátok hozni a kapcsolatot, de ezt meg kell vele beszélni. Nehogy véletlenül a lelkiismerete miatt menjen vissza hozzád, mert ha ezt megengeded, akkor eltelik egy kis idő, és ugyanitt fogsz tartani, egy másik nő miatt. Vagy megvárja amíg felnő a közös gyereketek, és utána lép le. Én azért ezt nem vánám meg.

2012. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szia! Igen szerintem a nőnél lakik, és értem, hogy Te mire gondolsz. De a szó szoros értelemben a szerelem, mint olyan az létezik 15 év után? Szerelem, amikor minden pillanatban még egymás nélkül pár perc is kevés, mikor megőrülök érte és szeretném, ha minden pillanatban vele lehessek. Aztán jön a mély szeretet, nem? Azt írod, hogy szerinted csak a gyerek miatt van. Tényleg kérdezem, hogy azt mivel magyarázod, hogy akarna engem teljesen el tudna kerülni. Nem kellene engem megvárnia, jelegkávét hoznia a Mekiből és bundáskenyeret csinálni vacsorára mire én hazaérek. És ha még meg is várna, akkor nem kéne a hazajövetelem után, még egy órát itt töltenie, csak beszélni pár szót, és elmennie. De Ő egyre tovább van, nálunk a hazaérkezésünk után, és mindig nehezebben megy el. És nem én tartom itt, nem taktikázok. De igen abban biztos vagyok, hogy csak a lelkiismerete miatt nem szeretném, ha evvel megelégednék, akkor már eleve másképp viselkednék, taktikáznék és én találnék ki dolgokat, amivel itt tartanám stb. Csak, hogy én semmi ilyesmit nem teszek, én ennél többre tartom magam. És azt is csak a lelkiismerete miatt nem akarja, hogy én továbblépjek? Neki így lenne a legegyszerűbb, ha a nővel szeretne lenni. És olyan szerinted egyáltalán nem létezik, hogy van egy ellaposodott házasság, ami most éppen nem a legjobb, ebből jön egy fellángolás egy másik ember iránt. És amikor azt megkapja, akkor nem jöhet rá, hogy tévedett? Nem létezik, olyan, hogy később rájöhet, hogy mégis igazán szeret és engem akar? Szerinted ez csak képzelgés és ilyen egyáltalán nem létezhet. Hány olyan dolog van az életben, amit nagyon szeretnénk megkapni, és ha megkaptad, rájössz, hogy ez hülyeség, és nem érted már, hogy miért szeretted volna ezt annyira. Vagy, hogy kidobsz valamit és aztán hiányzik? Hogy csak akkor jövünk rá valamire, hogy mennyire fontos volt nekünk, mikor már a másik nincs?? Igen én szeretem Őt, de hidd el, hogy én nem hisztiztem, nem vádaskodtam, én szerettem Őt annyira, hogy azt mondtam, ha elakarsz menni, menj! nem volt tányércsapkodás, kiabálás én csak összetörtem, lelkileg, testileg, és ha Ő most boldog lenne, akkor nem lenne más választásom, mint hogy fejet hajtok előtte és továbblépek, de tudom, érzem, hogy nem az. És amibe nem tudok belenyugodni, hogy Ő sem boldog, mi sem vagyunk boldogok és csak azt tudom, hogy ez nem jó. Tennem kellene valamit, de nem teszek, mert nem tudom, hogy mit kéne tennem. Én Ővele sosem taktikáztam, sosem hazudtam én csak szerettem Őt tiszta szívből. Köszönöm, hogy elolvastad a levelem és köszönöm, ha válaszolsz rá.
2012. aug. 26. 12:08
 18/20 anonim ***** válasza:
csodálom a türelmedet komolyan! én már ráborítottam volna az asztalt és leordítottam volna afejét h mondja meg mi a fenét akar,és szálljon le rólam,ne szórakozzon! én tuti nem kérdezgetném h akkor most kinek mit mondjunk stb? bizonytalankodik,de te is,ez így hová vezet? én legközeleb megmondanám neki,h akkor beadom a válókeresetet,vigye szépen a cuccait,viszlát! ha határozott vagy,csak akkor tudsz belőle igazi válasz kicsikarni így nem!
2012. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16. válaszoló vagyok.

Persze, elképzelhető, hogy valaki megbánja a dolgokat. De akkor továbbra is kérdem én, hogy miért lakik még mindig a nőnél. Ha elköltözne külön, akkor látnám azth ogy valóban vissza akarja csinálni. De egyelőre a főzőcskézés, az ott maradás, a kedvesség nekem csak a lelkiismeretfurdalást mutatja. Egyébként itt nem arról van szó, hogy nem szeret téged, mert biztos szeret. Csak nem eléggé. Legalábbis egyelőre. A pasi teljesen bizonytalan, mint ahogy az előző válaszoló is írta.


azért írtam csak most, mert ajánlok neked egy filmet. teljesen erre az esetre jutott eszebe. Sharon stone és Richard Gere, Vágyak vonzásában. Pont erről szól, van a gyönyörű okos feleség, a pasi mégis beleesik egy másik nőbe, és vacillál. Nem tud dönteni. Esetleg nézd meg, hátha okosabb leszel tőle, vagy választ ad néhány kérdésedre.

Ezen kívül a házunkban lakott egy idős bácsi a feleségével. Az előző asszonyt és a gyerekeit elhagyta több éves viszony után, amit a későbbi feleségével folytatott. Nade, a válás után minden hétvégén visszajárt volt asszonyhoz, már miután a gyerekek nagyok voltak. Vitt neki mindig gyümölcsöt, ami akkor nagy szó volt, meg ezt azt... Nos vannak ilyen pasik.


Egy biztos, a végtelenségig ezt így nem szabad csinálni. Esetleg adj neki időt, hogy hátha kinyögi mit is akar, és ha nem, és továbbra is bizonytalanságban tart téged, akkor egyenesen kérdezz rá mi van. De gyanítom azt fogja mondani, hogy nem tudja. Sajnos ez a válasz meg nem elég jó válasz. Ezen kívül ha egy férfinek saját magával lesznek problémái, vádolja magát vagy elégedetlen magával, akkor őt kizökkenteni nem tudod. De mindenesetre ne azzal foglalkozzál, hogy jaj szegénykém, meg sajnálgatod. Már ne is haragudj, miért érdekel. Várj egy kicsit, ha ennyire akarod, aztán zárd le, ha nem hajlandó lépni. És kezdj új életet. A férfiak tutujgatásából nem sok jó sül ki :)

2012. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! igen megtettem, túl vagyunk pár beszélgetésen. És lehet, hogy nagyon hülye vagyok és lehet, hogy hazugság amit mond, de pont úgy van, ahogy éreztem. Nem a lelkiismerete ami ezeket diktálja neki. Pont azt mondta, amit gondoltam, hogy ez az egész csak kb egy hétig volt. És hogy Ő már nagyon is rájött. És azt mondta, hogy idő kell, hogy rendezze a problémákat. Nekem is kell idő. Igen és azt is megkérdeztem konkrétan, hogy ha az idő arra kell, hogy eldöntse kivel szeretne élni, és kit szeret, akkor nincs miről beszélnünk, mert túl fogom élni, de vége. De azt mondta, hogy erről végképp nincs szó, ezt Ő már rég tudja. És akkor most mi legyen? Sérültem, megbántott, megalázott. Ezeket én pontosan tudom, és érzem. Én szeretem, Ő szeret és benne vagyunk egy őrült körbe és a rengetek problémába, amit igen, Ő csinált, és neki kell megoldania. Tudjátok én ide tényleg őszintén fordultam tanácsért. Nem egy tök ostoba tyúk vagyok, higgyétek el, még ha ezek a leírások azt is vonnák le rólam. Nem vagyok az. Iszonyatosan meg vagyok bántva, és ha azt gondoljátok, hogy nem gyűlölöm saját magam, amiért gyenge vagyok és nem a büszkeségem az erősebb, akkor tévedtek. Igen utálom a helyzetet, és utálom, hogy még mindig szeretem. De szeretem.
2012. aug. 29. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!