Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy maradjunk együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjunk együtt?

Figyelt kérdés
Kimentem 2 éve amerikába dolgozni,volt munkaválaloim vízumom,megismerkedtem egy férfival ,első látásra szerelem.5hónapig jártunk együtt mikor becsúszott a baby :)).NEm akarunk még össze házasodni de akkor hogy maradhatok kint???

2012. aug. 26. 12:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezek alkalmi munkák voltak szerepeltem reklámokba,hosztesz munka kisebb filmszerep.De most itt a pici nem járhatok kasztingokra. :SSSS
2012. aug. 26. 13:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha megszülted a gyereket akkor neked is meg kellett volna kapnod az állampolgárságot, nem? Úgy tudom, hogy aki kint szül az a gyerekkel együtt állam polgár lesz. Én így hallottam.
2012. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mi is ezt hittük de nem ....:S
2012. aug. 26. 13:58
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

úristen hány éves vagy?


18at betöltötted már?

2012. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia!Az amerikai jogot nem ismerem,de a magyar jog szerint ha az egyik szülő magyar állampolgár,a gyerek törvény erejénél fogva magyar/is/. Ezt a nagykövetségen tudod intézni pl gyereknek útlevél utazáshoz. A magyar jogban van két eset: együtt élés vagy a gyermek állampolg. jogán kedvezmény adható áp. megszerzéséhez,ott nincs ilyen lehetőség? Ha nincs,marad a házasság..
2012. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok!Elmegyünk de én nem adom a lányom!!!!
2012. aug. 26. 21:36
 17/17 harleynagyi ***** válasza:
nagyon rossz valasz #12 mert hiaba szuletik Americaba a beby attol az Anyanak elkell hagyni az orszagot mivel nincs hivatalos papirja , a masik kedves kerdezo pontosan joltudod az Apanak bele kell egyezni hogy a gyermeked Magyarorszagra vigyed , ha ezt nem teszed meg es meg is elhagyod az allamot a gyerekel , gyerekrablasnak szamit . Ugylatszik a helyzeted nem valami fenyes kivanom neked a legjobbakat !!!
2012. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!