Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a férjetek azt mondaná, hogy "Te csak arra vagy képes, hogy szoptasd a gyereked meg vásárolj! "?

Figyelt kérdés
Mert én még nehezen tudok napirendre térni felette. Mostanában sok a feszültség közöttünk és néha robban a bomba, főleg, hogy én elég lobbanékony vagyok, Ő meg magába folytó típus. Tegnap játszok forgolódost az 5,5 hós fiunkkal, aki nagyokat kacagott ezen. Erre bejön a férjem, és megkérdi, hogy mi, az, nem tudom kivárni, hogy megforduljon magától? Mert a hátról hasra fordulás még nem megy. Tudom, hogy ez a gyakorlat segíti és tetszik is neki, mert hangosan nevet közben. Akkor miért ne játszanánk? Erre felcsattantam, hogy akkor játszon vele Ő, legalább látnám, hogy játszik. Eleve feszült voltam, mert hazajött és rögtön leült a gép elé, ahelyett, hogy örült volna a babának egy kicsit, főleg úgy, hog egy órát töltött itthon és ment tovább nyelvórára. Mikor hazaért akkor már aludt a gyerek. Szóval tök jó lenne, ha látnám, hogy felüdíti őt a gyerek, ha hazaér a munkából. Mikor ezt szóvá tettem azt mondta, hogy én sajnálom tőle azt a kis időt, amit a gép előtt ül. Ő csak arra jó, hogy megcsinálja a gyereket, meg dolgozzon, én meg költsem a pénzt. Mondta, hogy mire hazaér pakoljak össza, ha gondolom, elvisz miket a szüleimhez. Ledöbbentem. Nem tudom hova tenni ezt. Nagyon dühös vagyok és felháborodott, mert úgy érzem nem ért meg. És már a testvérről beszél, hogy ideje volna... Döbbenet. Nem tudom, sajnálja tőlem, hogy itthon vagyok a gyerekkel és engem nem baszogat a főnököm, vagy mi? Meg m az, hogy csak szoptatásra vagyok képes? Azt a gyereket el kell látni, szórakoztatni, egész napos meló, plusz főzés, takarítás, mosás , vasalás, nem kell sorolni. És amikor dolgozni jártam, mindezt munka mellett csináltam. Szóval nem lehet mondani, hogy lusta vagyok. Amúgy a férjem jó ember. Nem italos, nem dohányzik, fizut hazaadja. Ilyen durva beszólása még nem volt, mióta ismerjük egymást. Ha tudtok tanácsokat adni, hogy mit tennétek, hogyan javítanátok a helyzeten, azt megköszönném. Tudom, hogy ez az én házasságom, én tudom csak javítani, de egy kiívülállónak is lehetnek hasznos ötletei.

2012. szept. 4. 08:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mielőtt megkapnám, hogy biztos egy önző férfi vagyok: nem, nő vagyok. Nekem a férjem játszotta el azt, hogy már csak ANYA voltam, és nem TÁRS. Nekünk ráment a házasságunk, és a gyermekünk pár év után ránk szólt, hogy ne beszélgessünk egymással, csak vele foglalkozzunk...

Amúgy válunk, mert ez már nem házasság, pedig évekig próbáltam helyrehozni, de nagyon elszúrtuk az elején...

2012. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó!

Jól értettem? A gyerek az, aki elkezdett uralkodni és ti ahelyett, hogy megnevelnétek (amikor a felnőttek beszélgetnek, akkor kicsim neked csendben ki kell várnod a sorod), inkább egymástól szabadultok meg?

Ha jól értettem, akkor ez nem lesz megoldás, mert a gyerek mindenki mással is ezt fogja csinálni. Ergo neked soha nem lesz normális párkapcsolatod már. Hacsak be nem keményítesz a gyereknél.

2012. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű a helyzet, hogy ezt így kívülről meg lehessen ítélni, hidd el...

A lényeg, hogy sokat rontott rajta, hogy a férjem nem kezelt társként egyáltalán...

2012. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
46%
azt mondanám,hogy ez már 2-vel több dolog, mint amire te képes vagy, de minimum 1 dolog.
2012. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%
Engem is biztos nagyon bántana. Az én meglátásom az, hogy ha egy férfi "megcsinálta" azt a gyereket, akkor neki is a gyerek legyen az első. El kell fogadni, hogy a nap nagy részében főleg míg kicsi a gyermek addig apa meg anya van. Mikor nagyobbacska lesz, akkor van férj és feleség is. Senki, főleg egy férfi nem várhatja el egy nőtől, hogy egy pici gyerek mellett ugyanolyan legyen minden mint régen. Persze ennek nem kell állandósulni, de idővel visszaáll minden a régi kerékvágásba. Erre törekedj, szerintem itt lesz a bibi....
2012. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Megmutattam ezt a kérdést a férjemnek, mindkettőnknek az a véleménye, hogy valóban nem volt szép dolog. Nagyon úgy tűnik, hogy amellett, hogy nem foglalkozik a gyerekkel ( ami ugye az ő dolga is ), a te munkádat sem becsüli meg. Ráadásul még el is küldött. Te megbecsülöd az ő munkáját, fáradságát? Mert ha nem, ne várj semmit. Remélem elmúlik a feszültség.
2012. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Megbecsülöm a munkáját és a fáradságát. Itthon tehermentesítve van és teljes mértékben kiszolgálom.
2012. szept. 4. 14:53
 28/30 anonim ***** válasza:
47%
A férjed nincs tisztában azzal, hogy a gyereknevelés kemény meló. Jelentkezz be fodrászhoz, és hagyd otthon vele a gyereket. Legalább annyi ideig legyél távol, hogy egyszer meg kelljen etetnie. Majd rájön milyen, ha nincs cicije, amivel megetetheti a gyereket. Persze tápszert ne hagyj neki. A kicsi ki fog bírni 15-20 percet míg megérkezel te, a felmentő sereg.
2012. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Pötyös Panni ***** válasza:
0%
Úgy kidobnám hogy a lába se érje a földet...Aztán beadnám a válópert.
2012. szept. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Elhagynám. Ha az gyerek az én gyerekem és nem a miék, akkor legyen is úgy.


Ő pedig legyen tiszteletlen azzal, aki eltűri neki. Ne légy lábtörlő!

2012. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!