Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell azon másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azon másoknak kiakadni, hogy a házastársak külön szobában alszanak?

Figyelt kérdés
Nekünk külön hálószobánk van, de az nem jelenti azt, hogy ritkábban szexelnénk, mint bármely más házaspár. Mégis, akárhányszor látogatók érkeznek hozzánk, és megmutatjuk nekik a lakást, teljesen kiakadnak azon, hogy külön hálószobánk van. Nem értik meg, hogy nekünk ez így jó, és sokkal nyugodtabban alszunk? Nem kell a másik horkolásától, mozgolódásától felébrednünk, frissen és üdén ébredünk. Ha egyikünk felkel éjjel és kimegy a WC-re, nem ébreszti fel a másikat. Ez magyar mentalitás, hogy még ebbe is bele kell szólni, bírálni kell? Miért nem tudják megérteni, hogy nekünk ez így jó?

2013. ápr. 9. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Mert mindenki mást szokott meg... Nekem is furcsa, eddig csak filmben láttam. :D
2013. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Alapesetben egy szerelmespár számára az a komfortos,ha éjszaka is érzik egymás közelségét,átölelhetik egymást,megvan közöttük a testi kontaktus.Nyilván ha lecsengett ez a kezdeti szerelmes korszak,vannak,akiknek a külön alvás a kényelmesebb megoldás.Én nem találom ezt furcsának,a szüleim házasságában is régóta dívik ez a szokás.Persze a saját majdani házasságomban nem igazán tudnám elképzelni,hogy ez így működjön,de ha valakinek ez a kényelmes,ám legyen.Ahány ember,annyiféle.
2013. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
ha nektek igy jo akkor mit foglalkozol más véleményével? nem mindegy?ámbár szerintem se normális
2013. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavar. A ti dolgotok, ne is figyelj oda, mások mit mondanak. Ők aludjanak egy szobában, egy ágyban, és örüljenek.

De erről a helyzetről mindig egy régi vicc jut eszembe:


Két barátnő beszélget,az egyik megemlíti, hogy ő és a férje már évek óta külön szobába alszanak, de a szexuális életükkel nincs probléma.

-Az hogy lehet? - kérdezi a barátnő.

-Amikor az uramnak kedve van hozzá, csak füttyent és átmegyek hozzá - válaszolja.

-És ha neked van kedved?

-Akkor átmegyek hozzá és megkérdem "Füttyentettél, drágám?".

2013. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk így kezdődött a vég. Először külön ágy, azután külön hálószoba, végül külön asztal.
2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem akadok ki, de nem tartom jónak. Hiányzik az egymáshoz való kötődés ilyen esetben. Akkor tudnám elfogadni, ha az egyik nagyon horkol, vagy beteg.
2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

ma 19:37-es: amit irsz, az nem mindig van úgy. Mi a párommal eleinte egyáltalán nem tudtunk együtt aludni, akármennyire is tombolt a szerelem. Idöközben már majd egész éjjel összebújva alszunk, 25 éves együttélés után - ahogy telt az idö, egyre jobban megszoktuk, hogy összebújunk kicsit, késöbb már igy is aludtunk este egy ideig, és ma már nem is tudunk máshogy aludni.


De ebböl is látszik, hogy nincs olyan dolog, hogy IGY VAN, IGY SZOKÁS, minden párkapcsolat más.


Éppen ezért a kérdezö meg a párja tudják csak, hogy NEKIK hogy jó, ha külön szobában tudnak pihentetöen aludni, akkor tegyék azt. A kérdezö helyében nem foglalkoznék mások véleményével, legfeljebb annyit mondanék, ha valaki nagyon akadékoskodik, hogy mindenki a saját életét élje úgy, ahogy neki tetszik és ne árts magát másokéba.

2013. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem de elfogadom ti tudjátok mi a jó nektek...én személy szerint elaludni sem tudok ha épp nincs itthon valami miatt este...de biztos ez nektek nem érthető...minden ember más...
2013. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Anyukám párja már-már üvöltve alszik, mégsem fordult meg a fejükben külön aludni..
2013. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Azért csodálkoznak, mert valljuk be, nem ez a normális.


Két ember, ha szereti egymást, akkor éjjel is közel akar lenni egymáshoz, úgy alszik nyugodtabban, úgy érzi biztonságban magát, ha tudja, hogy ott a másik. Ez egy párkapcsolat fontos része, egy intim, bensőséges, szeretetteljes dolog, ami nélkül egy kapcsolat nagyon könnyen kihűlhet. Ahol a felek ennyire nem kívánják egymás közelségét, ott már súlyos gondok vannak - vagy eleve nem vonzódtak egymáshoz igazán, és halálra volt ítélve a dolog.

2013. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!