Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok otthon vannak férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok otthon vannak férfi-női feladatok? Ha igen, mik azok? Mit gondoltok azokról, ahol vannak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy női feladat pl a vasalás, férfi feladat a favágás.
2013. máj. 16. 11:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Lakásban élünk,így nincs igazán,ami gyakori.


Vagyis egy férfimunka van: pókot megölni,én nem merem :)

2013. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

igen van, férfi feladat: favágás, fűnyírás, ásás,


női: takarítás, mosogatás, mosás, vasalás


(most hirtelen ennyi jutott eszembe)

2013. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%

van.


férfi: villanyszerelés, festés, vízvezetékek kipucolása.

női: vasalás, varrás, kézimunkák készítése.

2013. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincsen.

Bár a párom egy dolgot nem hajlandó megcsinálni és az a vasalás :D

ha fát kell vágni együtt vágjuk,ha füvet kell nyírni épp amelyikünk ráér,a porszivózni akkor is.

Szóval nálunk nincs ilyen.

Főz is ha kell ... :)

2013. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%

Igen, vannak nálunk is.

Női: háztartás, gyerekek ellátása, csekkek befizetése

Férfi: fűnyírás, favágás, javítási munkálatok, pénz megkeresése a csekkekre, autók karbantartása

De ez nem törvény, férjem szokott házimunkába besegíteni, vagy a gyerekek ellátásában részt venni, én pedig kicserélem az izzót pl, ha épp nincs otthon.

Véleményem szerint úgy természetes, ha mindenki betölti a saját szerepét, mi ezért csináljuk így.

2013. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Vannak női és férfi feladatok. Persze a férjem is főz, vagy berakja a mosást és én is ráhúzom a csapot, ha csöpög, meg kicserélem a villanyégőt, de tény, hogy a vasalás nekem jobban megy, neki viszont a bicikli javítás hatékonyabb.És azt gondolom, hogy mindenki csinálja azt, amihez jobban ért.
2013. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Női: varrás, mert én tudok, ő meg nem :) a növényeket is én öntözöm, mert ő vagy sokat, vagy keveset ad nekik :D


Férfi: izzócsere, polc felfúrása, és nehezebb dolgok felcipelése :D


Egyébként a házimunkát és a főzést is felváltva vagy inkább együtt végezzük. Ő is szeret pl. főzni szerencsére, gyakran lep meg egy vacsorával:). A házimunkában is jól kiegészítjük egymást, én utálok mosogatni, ő szeret, ő utál törölgetni és pakolni, én szeretek...:)


A jövőben családi házba szeretnénk költözni, ott a fahasogatás lenne a férfi munka, viszont egyéb nem. Füvet nyírnék én is, kapálok is, ha lesz kert - gyerek és tinikoromban is tettem a nagyszüleimnél, nem okoz problémát.

2013. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
23%

Férfi : fűnyírás, meszelés, favágás, ha valami elromlik az megjavítása, égőcsere ..

Női: mosogatás, porolás, főzés, porszívózás ...

Közös: gyerekekkel tanulás, játszás gyermekekkel ..

2013. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Mivel párom félig-meddig gazdálkodással is foglalkozik, így mi nagyjából a hagyományos felállásban élünk. Persze van olyan hogy segít főzni, vagy ő főz, ha valami kiborul akkor azt feltakarítja (ismerek olyat aki otthagyja), elmosogat, vagy elindítja a mosást, kiterít, néha felporszívózik Tehát alapból én takarítok, kivéve ha beteg vagyok.

A kinti munkákat viszont ő csinálja. Van bőven. Ha kell segítek neki, de általában ha kétemberes a meló akkor hívja az öccsét, vagy a barátját.

2013. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
A férjem mindent megcsinál, ami "női munka", főz, mos, takarít. Ez persze nem azt jelenti, hogy én nem csinálok semmit :D Hanem azt, hogy nem okoz neki gondot megcsinálni.
2013. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!