Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tegyek? Hagyjam el, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Hagyjam el, vagy várjak amíg megkomolyodik?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok,barátommal 7éve vagyok együtt. 1 éve hiteget hogy eljegyez,de azóta sem lépett. Én már szeretnék gyereket is,de ő még várni akar. Félek ha vele maradok kifutok az időből. Szerintem a legideálisabb kor a szülésre 25-30év között van. Lehet,hogy túl fiatal hozzám 1évvel idősebb tőlem,de a pasik későn érnek. Csak a gyerekes dolgok érdeklik,ha van szabad ideje állandóan játszik a számítógépen. Szerintetek mit csináljak? Kezdem azt érezni nem illünk össze.
2013. máj. 22. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért az meredek lesz, amit itt kapni fogsz, hogy azonnal tipli, mert ebből sose lesz semmi.


Szerintem azért ismeretlenül ilyet írni durva lenne. Mindenesetre üljetek le, és nagyon komolyan kezdjétek el átbeszélni, kinek mik a tervei. Ha mindkettőtöknek fontos a kapcsolat és együtt képzelitek el a jövőt, akkor fogtok találni kompromisszumot. Ha nem, akkor valóban el kéne gondolkodni.

2013. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek át, mit vártok a jövőtől, hogy képzelitek el magatokat 5, 10, 15 év múlva... ha nem fedi egymást a két történet, akkor nincs mire várni....
2013. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

Hát nem is illetek össze, hova akarnál gyereket 25 évesen? Saját lakás, jó kereset stb meg van? Javaslom keress olyat aki gyerekre vágyik még idén, ne szegény srácot nyaggasd

20/F

2013. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is ugyanez van,én is 26 éves vagyok,csak ő nem hiteget az eljegyzéssel,igaz el sem jegyzett még.7 éve vagyunk de még csak össze sem költöztünk.És ő is elég gyerekes(több órát tölt a számítógépen játszással).
2013. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Hogy érted, hogy hiteget? Egy éve említette, hogy gondolt az eljegyzésre, és azóta már az ellenkezőjét gondolja, vagy csak szimplán még nem kérte meg a kezed? Nem mindegy.

A számítógépezés más kérdés, ha nem hanyagol el téged vagy a munkáját, akkor ez nem probléma. De HA téged úgy érzed, hogy nagyon elhanyagol, akkor erre figyelmeztesd (nyilván már megtetted), hogy leessen neki, a kapcsolat is veszélybe kerülhet, ha nem változtat.

Anyagilag amúgy hogy álltok? Négy év még viszonylag sok, addig simán megjöhet a kedve, nyilván ő sem úgy értette, hogy 40 évesen szülj, nem?

2013. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nálunk ugyanez.Én 28,párom 32éves.Párom szerint éljünk még,kirandulgassunk.Neki a motorja az élete.Nemérti meg,hogy én már gyereket akarok stb.Nemérti meg hogy házasság után is jarhatunk ide oda.Lehet azt gondolja,hogy házasság után nincs élet? :)
2013. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban nem egyeznek a célok, ott nincs jövő. Vagyis lehet, csak úgy, hogy az egyik éli az életet amit akar, a másik pedig szenvedni fog.
2013. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az már leesett neki,hogy veszélyben a kapcsolat. De ez nem változtat semmin. A játékot sem hanyagolja,bár azt állítja ő közben is tud figyelni rám és beszélgethetünk,de még az első mondatomra sem emlékszik.

Kompromisszumra pedig képtelen,csak a saját feje után megy.

2013. máj. 22. 10:25
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fog megváltozni.

Ha összeköltöztök, és lesz egy-két gyerek, akkor is inkább a számítógép előtt fog ülni és ott játszani, minthogy kimenjen a saját gyerekével focizni. 10 év múlva, meg 20 év múlva is.

Azért nem jegyzett el, mert nem akar ezen a helyzeten változtatni. Neki ez így pont jó.

Hét év együtt: ebből lefogadom, hogy hat és fél éve toporogtok egyhelyben. Ha ennyi idő alatt nem tört ki rajta a gyerek utáni vágy meg a házasodhatnék, akkor nem is fog.

Egyszerűen csak téged hiteget, mert amíg beleéled magad, hogy egyszer eljegyez, egyszer elvesz, egyszer lesz gyereketek, addig vele maradsz. Ha bevallaná, hogy se házasodni nem akar, se babázni, már rég rávágtad volna az ajtót.

Teljesen jól érzed, hogy nem illetek össze.

Lehet, hogy beadja a derekát, de akkor meg jön a mindennapos hiszti. Sok kapcsolat pont ezért megy tönkre röviddel a szülés után. A párod lenne a mintapélda arra, amikor apuka rabnak érzi magát a házasságban, rinyál, hogy a felesége megváltozott, elhanyagolja, sehová se tudtok menni, stb, és inkább kilép a kapcsolatból.



Tipli.

Ha lelketlen dolog ilyet írni, akkor is.

Legfeljebb nem most mentek szét, hanem 30 évesen maradsz ott elvált nőként egy két éves gyerekkel...

2013. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az exem volt ilyen, bár én csak 5 évet bírtam ki.

Most a párom már gyerekben gondolkozik, pedig még nálam is fiatalabb, nincs 25 éves :D És tesz is érte, meló, stb.

Szerintem túl sok évet nem érdemes rááldozni egy kapcsolatra, én az 5 évet is kicsit sajnálom, amit az előzőre fordítottam, mert mindig csak várni, milyen élet az? ("Várni, csak várni, mindig csak várni / Végül az asszonyból vénlány marad" :D )

Ha nem egyeznek a céljaitok, akkor beszéljetek és annak megfelelően lépjetek.

2013. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!