Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet egy házasság megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy házasság megcsalás után?

Figyelt kérdés
5 éves a kapcsolatunk, két kicsi gyerekünk van és a párom félre lépett. Nagy cége van és egy fiatal alkalmazottal:(. Kiderült, beismerte. Azt mondja nem érdekli a csajszi, a családját szeretné, engem szeretne. Jó volt a kapcsolatunk, eljártunk együtt, szex is rendben volt, én odafigyelek magamra, két gyerek után us lapos has és nem kinyúlt melegítőben rohangálok. Háztartás, gyerekek rendben. Biztosan az én hibám is, talán tényleg nem kapta meg a kellő figyelmet (azt mondja). De egyszerűen nem tudom magam túl tenni a dolgon. Nem megy!! Nincs olyan nap, hogy ne ezzel feküdnék, kelnék. Sokat veszekszünk is miatta. Úgy érzem, hogy nem ez volt az első ilyen dolga, bár eddig csak gyanu volt, lebukás nem. Kezdek besokallni..úgy érzem nincs más út, csak külön menni. Ha ezt még egyszer megcsinálja én bele halok..és esélyes, hogy meg fogja. Hogy kezdjem összerakni magam??
2013. máj. 24. 14:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez csakis rajtad múlik, hogy te meg tudsz-e bocsájtani, vagy nem. Ezek szerint nem tudsz megbocsájtani, nem tudsz túllépni. És ott a fejedben a kérdés, hogy még egyszer meg fogja tenni.


Ezek szerint más út nem nagyon van, csak a válás.

A párod tönkretette a bizalmat benned, ezt újraépíteni szinte lehetetlen.

Sajnálom :(

2013. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Jaja, az életünket tette tönkre, a gyerekek életét:(. A kicsi most lett csak egy éves. Úgy sajnálom őket!
2013. máj. 24. 14:23
 3/36 anonim ***** válasza:
49%
Működhet. De a tiétek nem fog. Mivel ezzel kelsz-ezzel fekszel, mindig ezt fogod felemlegetni, akármi történik, teljesen el fog mérgesedni a viszonyotok. Sajnálom, ennek már csak rossz vége lesz. (Miért vallotta be a férjed?)
2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Elég gerinctelen, hogy még téged okol: talán tényleg nem kapta meg a kellő figyelmet (azt mondja). Pedig ahogy írod, te minden tőled telhetőt megtettél. Ahogy a soraidból kivehető, nálad ez örökre eltört, oda a bizalom, így meg nem lehet fenntartani egy kapcsolatot
2013. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
HA ennyi mindent megteszel érte/ értetek és mégis megteszi akkor szerintem máskor is megfogja...meg bizalom nélkül mit ér az egész?
2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint több esetben gyanítottad, hogy megcsal, de nem volt bizonyítékod?

Ok nélkül ritkán érez így valaki...


Ha ezt most megbocsájtod, akkor annyi történik, hogy a férjed megtanulja, hogy ezt meg lehet tenni büntetlenül. Úgyis megbocsájtod, ha egyszer megtetted, máskor is.

Még kevesebb lesz benne az erkölcsi gát.


A te bizalmadnak viszont szerintem vége. Ezután akkor se hiszed el, hogy nem nővel volt, ha tényleg ártatlan.

Aminek az lesz a vége, ha félrelép, még azért is te leszel a hibás, mert belehajszoltad. Ahogy most is te tehetsz róla, mert "nem kap kellő figyelmet".

Kutya fülét nem kap... csak egyszerűbb ezt is rád kenni, mint beismerni, hogy egy gyökér.


Szépen szedd össze a büszkeséged maradékát, és kezdj el önálló életben gondolkodni.

Válókeresetet beadod, aztán szépen elrendezitek, ki merre indul tovább.

Neked is jobb lesz fiatalon újrakezdeni, mint mondjuk tíz év múlva, több megcsalással a listán, nullára lerombolt önbizalommal.

2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Be kellett vallania, mert nyílvános helyen többen látták őket összeborulni (nagyon gáz!!). A csajszi pedig kipofázta egy ismerősnek, aki pedig nem bírta, annyira sajnált, hogy elmondta. Apró részleteket tudok róluk..nem volt más választása!
2013. máj. 24. 14:33
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez már viszony gyanús szerintem lépjél...így már nagyon gáz a dolog...nyilvános helyen...és a családját szereti? Annyira sem képes hogy titokba tegye? Persze...
2013. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan? Gusztustalan! Lépj le! És ha nem bukik le, akkor továbbcsinálja???
2013. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűű hát ezt nem tudnám tolerálni, pedig én igen elfogadó vagyok. Nyilvánosan megszégyenített Téged és semmibe vette a családot. Már csak az önérzetem sem hagyná, hogy hozzám érjen ezentúl. Milyen ezek után együtt megjelenni vele egy céges rendezvényen például? Nagyon kellemetlen.
2013. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!