Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sokszor bunkó a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor bunkó a férjem a mostoha tesómmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostoha tesóm őszintén szólva nem egy szép nő. Sajna elég csúnyácska szegényt és még ráadásul kövér is. Meg szőrös is! A férjem meg rendszeresen beszólogat neki. Brünhildának meg lamantinnak szokta hívni. Múltkor megkérdezte tőle, hogy mikor fonja be a lábszőrét. Szülinapjára úszógumit meg zsírégető tablettát vett neki. Legutóbb azt mondta neki, hogy formás vagy. Az amorf is egy forma. Meg ilyenek...


Azt mondja azért csinálja mert egy utálatos nőszemély és megérdemli. De szerintem nem, meg én szeretem mostoha tesómat nem szeretném, hogy így viselkedjen vele. De hiába kérem szépen nem hatja meg. Ugyanúgy bunkózik vele tovább.


Szerinted mit csináljak? Hogy szoktassam le a férjemet erről?


2013. aug. 20. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
XD besírtam :D
2013. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy.

Fogadd el, hogy egy taplóhoz mentél hozzá.

2013. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy valószínűleg aki ilyen bunkó, biztos egy Adonisz. A férjed is az? Nem hiszem, senki sem tökéletes. Én azért finoman (vagy kevésbé finoman) kiemelném a férjem egy-egy nem túl szép hibáját és mondogatnám neki. Egyébként meg a külső nem minden. Lehet, hogy a férjed helyes, de egy nagy bunkó, amin a külső sem tud változtatni.
2013. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Amado atya ***** válasza:
65%

Az nem esett le, hogy a férjed azért cseszteti a mostohatesódat, hogy adjon magára?

Attól, hogy nem modell-alkat, még lehet szép és igényes...

2013. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy ha csesztetik az embert akkor majd ad magára.

Hát, én mondanám neki, hogy fejezze ezt be, és kész.

Ha pedig nem érti, akkor a férjed nem bunkóskodni szeret, hanem szimplán bunkó.

2013. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
a tesómat pedig megkérném tapintatosan, hogy legyen szíves ügyeljen jobban a megjelenésére, legalább alapszinten.
2013. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
A párod egy tapló állat.Az állat kifejezés is sértő rá.
2013. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Argloss ***** válasza:
58%
Becsülendő, hogy jóban vagy a mostohatestvéreddel, de nem lehet, hogy a probléma oka az, hogy túlzottan is sok időt tölt nálatok? Egy idő után még a legtürelmesebb emberek is megelégelik az állandó vendégeket.
2013. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
a lamantinon felsírtam XD
2013. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

"Sokszor bunkó a férjem"


Egy "bunkóhoz" csak egy még nagyobb bunkó megy feleségül!!

2013. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!