Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire etikus dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus dolog az, hogy egy 30 évet betöltött nő huszonéves fiúkat csalogat házasságba, nem pénz, hanem érzelmi vágyból?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 22:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 35 éves pasi egy 23 éves csajal kavar az miben más...
2013. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mivaaaan? :D
2013. szept. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire etikus az, hogy két ember szerelemből házasodik? Hát a GYIK-en előforduló kérdések nagy részét elnézve már nem igazán ez a norma, de azért talán még megtűri ezeket is a társadalom :)
2013. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

....huszonéves fiúkat csalogat házasságba...

Ezt most lehet csak én nem értem :))) de most mi van? többet egymás után? vegyél el, aztán elválunk, és jöhet a következő? :))))))

Amúgy felnőtt emberek, egészségükre!

Gondolom te egy mamika vagy, aki féltékeny a kicsi fiára :)

2013. szept. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Tehát a nő 30, a pasi huszonvalamennyi? Miért is felháborító ez? Ráadásul nem pénz miatt megy hozzá, hanem érzelmek vezérlik? Felháborító tényleg... Mennyire etikus? Mond, te tisztában vagy a fogalmakkal? :))) Mert én nem látom az összefüggéseket, és semmi borzalmat a sztoriban.
2013. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
A barátnőm is hasonló helyzetben van. Ő 35, a férje 24 éves. El kell mondjam, hogy én még soha nem láttam ilyen szerelmes és boldog párt. 5 éve élnek együtt. Ja és pár hónap múlva szülők lesznek ;)
2013. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a többes szám részét. Amúgy meg egy 30 éves nő már elég komoly megbecsüli a partnerét, legalábbis egy két kollégám javasolja a kicsit idősebb nőket komoly kapcsolatra, hogy jobb feleség lehet belőlük.
2013. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Erzelmi vagy remelem minden hazassag alapja

5/10 evvel fiatalabb ? Aldasom rajuk de csak ha erzelmi vagy vezerli.

2013. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
17 év van köztünk javamra a '"jány" ennyivel zsengébb
2016. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!