Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem hosszú munkanélküliség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem hosszú munkanélküliség után külföldön dolgozik, kijelentette, hogy decembertől-március végéig itthon marad, nem dolgozik, mert ő fázós, elfogadható indok?

Figyelt kérdés
1 hónapja dolgozik,most kapta az első bért ,próbáljuk utolérni magunkat ,mert sokáig csak az én bérem volt,elszomorító ,hogy már most azon gondolkozik ,hogy télen itthonmaradna,nem fog fagyoskodni az építőiparban .
2013. szept. 16. 15:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%
Huu de nem bírom az ilyen pasikat, én minden nap dolgozok irodai munkát 4-ig utána a férjemmel dolgozunk estig/éjfélig mind1 hogy hideg vagy meleg van, hogy normálisan tudjunk élni, rég kidobtam volna a férjemet ha ilyen lenne!
2013. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Bejelentetlenül dolgozott pár helyen ,nem fizették ki ,ezért írtam,hogy össze tehetné a két kezét ,mert itt TB,minden van .
2013. szept. 16. 15:46
 13/31 anonim ***** válasza:
68%

süljön le a bőr a képéről. hogy lehet ennyire lusta, mihaszna?

gyereketek is van legalább?


mondd meg neki, h a szép kis fizujából menjen el egy túraboltba, és vegyen egy speckó overallt ami nagy hidegben is védi.

2013. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg meg kellene becsülnie ezt a munkahelyet . Mit mondana ,hogy bocsi srácok ,nem megyek csak tavasszal dolgozni ,mert fázós vagyok . Mi ő valami medve ,hogy télen meghúzódik a vackában ? :D ... Egyébként annak is örüljön ,hogy hetente haza tud menni . Az én párom csak 3-4 hetente (Ő nem Ausztirában,hanem Németországban dolgozik ) ,bár ez sem rossz ... vannak akiknek 3 havonta,vagy még ritkábban . Az én férjem is nagyon jól keres ,de meg is becsüli a munkahelyét ,de őt is megbecsülik ,mert nagyon jó munkaerő .Mindíg számíthatnak rá .
2013. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nemsokára hazaér ezt megmutatom neki...
2013. szept. 16. 15:50
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
A férjed egy hisztis kiscsaj.
2013. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sokan dolgoznak a szabadban, nem csak azok, akik építőiparban vannak. Az ilyen helyeket van melegedő, ahova be tud menni időnként a munkás, felmelegedni. Vegyetek neki extra meleg munkásruhát és kesztyűt, sapkát, rétegesen. Vegyél neki egy jó termoszt, amibe vihet magának forró italt.

Szoktam én is a férjemmel dolgozni, pl. tavaly az egész telet szabadba töltöttük, pedig kemény hosszú fagyos tél volt. Borzalmasan fázós vagyok, mégis kibírtam. Sőt egy kicsit hozzá is lehet szokni, elhatározás kérdése.

2013. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
Más meg örül, hogy talál munkát, és belead apait-anyait, hogy jól teljesítsen, ne kelljen előröl kezdeni a munkakeresés kálváriáját! A helyedben úgy kiosztanám a lusta, felelőtlen férjedet, hogy egy életre megtanulná, hogy ő nem egy kis királyfi, aki kénye-kedve szerint azt csinál, amihez kedve van, hanem egy felnőtt ember, akinek a megélhetésért dolgozni kell, a családjáért pedig felelősséggel tartozik. Sajnállak, amiért ilyen tróger alakkal hozott össze az élet.
2013. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%
régen kitalálták a ruhát,föl lehet öltözni ;) : - sapka,sál tudod?
2013. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
54%
:D Van bőr a pofáján, meg kell hagyni.
2013. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!