Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy pár éve már nem érzem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár éve már nem érzem jól magam a házasságomban, csak örlődöm magamban? Merjek válni?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk van,még kicsik.Anyagilag meglennék,a férjem nélkül,sőt úgy érzem,hogy nélküle jobban haladnék ,mint így együtt.Alig beszélgetünk,ha én nem szólok hozzá,ő nem szól.Hazajön a munkából és nézi tv-t.Lusta,könyörögnöm kell ha bármit is meg akarok vele csináltatni.Nagyon sokat dohányzik és húst hússal enne minden nap,ezt nagyjából meg is kapja,aztán engem kér számon,hogy nincs úgy pénz.Ez még nem is a legnagyobb gond,de abszolút nem kívánom már,nem szeretem.Nem akarok vele együtt lenni,már azt sem szeretem ha hozzám ér.Igyekszem a gondjaimat magamban tartani,és a gyerekek miatt sosem vitázok...de már nem bírom sokáig.
2013. okt. 25. 09:39
1 2 3
 1/22 egytüneményvagyok ***** válasza:
50%
Persze hogy merj. Csak nem akarhatod így leélni az életed. A gyerekeidnek is jobb, ha nem ebben a családi pokolban nőnek fel. Pláne, hogy anyagilag is meglennél egyedül.
2013. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Azért a válás előtt beszéld meg vele, hogy ez így nem megy. Menjetek el párterápiára, adj egy esélyt, hogy rendeződjön a kapcsolat. Ez nem egyenlő azzal, hogy még évekig szenvedj. Cselekedj, harcolj a házasságodért, és ha látod, hogy nem partner ebben, akkor fontold meg a válást.
2013. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Merj lépni.Valószínű még azért nem tetted meg,mert nem jött el a megfelelő pillanat,de jó úton jársz.Ez is egy olyan dolog,aminek be kell érnie az emberben.Én 14 év után hagytam el a férjemet,nekünk is két gyerekünk van,úgyhogy tudom miről beszélsz,hidd el menni fog,az életed csak jobb lehet ennél.
2013. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

...de a gyerekeknek az apjukra is szüksége lenne,el sem tudom képzelni,hogy a gyerekeim egy hétvégét is nélkülem töltsenek el.Vagy megszoknám?Nem tudom.Beszéltünk már a problémámról,akkor elismeri a hibáit,és azt mondja változtat,de az nagyon rövid ideig tart,én meg már úgy érzem nem akarom megmenteni a dolgot.

3-as!! A gyerekeid mennyi idősek voltak mikor elhagytad a férjed?

2013. okt. 25. 09:53
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Mióta vagytok amúgy házasok? És mióta ismeritek egymást?
2013. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 egytüneményvagyok ***** válasza:
68%
Olvassatok utána a gyerekeknek mi a jobb? Végignézni és felnőni egy rossz házasságban, vagy inkább elválni? Egy nagy hülyeség, hogy a gyerekek lelki fejlődése miatt egyben kell tartani egy halott kapcsolatot. Pont, hogy attól lesz nekik rosszabb.
2013. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik meg, igen, válj el, de előtte próbálj meg mindent, párterápiát, kettesben töltött időt, beszélgetést.
2013. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lassan 5 éve vagyunk házasok,és 9 éve vagyunk együtt.
2013. okt. 25. 10:03
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Miért szültél ilyen helyzetben gyerekeket? Nem hiszem, hogy a férjed csak most lett ilyen. A gyerekeknek az apjukra is szükségük van, csak ma divat azonnal elválni.

Menjetek párterápiára és hozzátok rendbe a házasságotokat.

2013. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9es!Írtam,hogy évek óta.Tehát nem azonnal válnék,és nem is gondoltam,hogy én valaha is elválok majd.Igen, nem most kezdődtek a problémák,már a 2.gyerek érkezésénél is voltak,de azt gondoltam majd megoldódik és egy testvért mindenképp akartunk.DE!Akárhogy is alakul a gyerekeim születését egy percig sem bánom,ők az életem,és mindent megteszek,hogy nekik jó legyen.Ők, az én problémáim ellenére most is vidám,boldog kiegyensúlyozott gyerekek,ők ebből még semmit sem vesznek észre...és igyekeznék ezt úgy megoldani,hogy nekik jó legyen akármi is lesz velünk.
2013. okt. 25. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!