Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem külföldön lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem külföldön lesz néhány hetet. Nagyon hiányzik, rossz itthon nélküle. A barátnőim emiatt kiröhögnek, szerintük nem normális hogy ennyire ragaszkodok hozzá. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem beszélek egész nap róla, de ha valaki megkérdezi hogy hogy bírom, elmondom hogy nehezen, mert hiányzik.


Nem értem, mi ebben a "ciki"?


2013. nov. 9. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom cikinek, annak ellenére, hogy én még soha nem éreztem, hogy hiányozna a párom. Nem a férjem, szerintem nem is lesz - főleg azért, mert nem tervezek házasságot. De volt már rá példa, hogy 3 hétig nem láttuk egymást, mert olyan melója volt, ami miatt nem ért rá találkozni. Fel sem tűnt őszintén szólva, ha ő nem hívott fel, nekem eszembe sem jutott. Pedig szeretem, ha velem van tök jó, de ha nincs velem, az sem érint különösebben. De ez nem csak vele van így, mindenkivel. Sosem voltam érzelmes nő. Nem hiányoznak a szüleim, a testvéreim, a legjobb barátaim. Pedig mindet nagyon szeretem, a szüleimnél sem kívánhatnék jobbat. Mégis, ha nincsenek velem, sokszor eszembe se jutnak. Ettől függetlenül tudom, hogy vannak hozzád hasonlók, akik meg meg tudnak kattanni az ilyen dolgoktól. Különbözőek vagyunk. Kösd le magad valamivel. Az estét vészeld át filmnézéssel, aludj el úgy, hogy még megy a TV. Úgy nem a férjedre fogsz gondolni, hanem a műsorra. Vagy hétvégén menj el bulizni, mire hazaérsz olyan fáradt leszel, hogy csak az alváson fog járni az eszed.
2013. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bár így működne utolsó ! Nekem az esetek 99%-ban a páromon jár az eszem .(Mondjuk nem bánom ,nem akarok nem gondolni rá :D )
2013. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem normális!! Az lenne baj, ha nem hiányozna. Én is el kell néha utazzak, de mindketten szenvedünk, hiányzunk egymásnak nagyon. Decemberben is 10 napot Londonban leszek, már előre félek, úgy fog hiányozni.
2013. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A molnár is normális.
2013. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a barátnőid idióták, és teljesen normális, ha a férjed hiányzik neked...
2013. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó véleményt, én meg a barátnőidet röhögöm ki, amiért ilyenek...:D Valószínűnek tartom, hogy irántuk nem ragaszkodik ennyire egy férfi sem, mint ahogy te a párod után..:D szánalmasak:D

Egyébként egyáltalán nem ciki, fiú létemre nekem is nagyon hiányzik a barátnőm, ha nem találkozunk pár napig:)

2013. dec. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!