Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? A feleségnek vagy a férjnek? Kinek a viselkedése jogos? Vélemények?

Figyelt kérdés
A férj 5. napja ment el valahova a barátaival, egyik nap éjszaka sem jött haza, csupán reggel 5-re, amikor a feleségnek indulnia kellett dolgozni. A többi nap 10-12 között érkezett este. Erre a feleség az 5. napon a 2 gyerekkel beállított a barátokhoz, és elmondta, hogy szeretné, ha most már hazamenne a férje. Nem ment haza, hanem nekilökte a feleségét a falnak, aminek következtében ő a földre esett, amikor jobban lett, hazament a 2 gyerekkel.
2013. nov. 14. 14:09
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
79%

"Akkor szerintetek a feleség viselkedése a gond? Azért megy el a férj otthonról?"


Ez teljesen lényegtelen, ez nem derül ki. Itt a férj erőszakot alkalmazott egy nővel szemben, ami megengedhetetlen. Ráadásul a gyerekek előtt.

Ezután megérdemelne egy igazi férfitól egy jó kiadós verést, hogy belerokkanjon.

2013. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Szerintetek, ha a feleségnek nem olyan a viselkedése, amilyen a férjének tetszene, akkor a férj bármikor elmehet otthonról szó nélkül, telefonját nem kell felvennie, nem kell hazamennie, csak, akkor ha úgy akarja? Csak akkor kell a családdal lennie, ha úgy gondolja, ha nem, nincs szüksége épp a családra, akkor nem kell foglalkoznia velük? Egy feleségnek lehet külön programja, gyerekek nélkül?
2013. nov. 14. 14:55
 23/39 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem azért megy el a férj mert a felesége "nem jól viselkedik" vagy azzal van gond. Aki így elmegy arra nem lehet számítani. Beszéljétek meg tudtok-e együtt élni vagy csak egymás mellett, mint eddig is. Illetve a férj jobban vegye ki a részét a házimunkából, gyereknevelésből, ne csak dísz legyen otthon.
2013. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
81%
Ha választani kell akkor a feleségnek van igaza.a férj egy b.... p....szt akit már rég ki kellett volna b....i a p.... ba
2013. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
A férj azért megy el, mert a barátaival is szeretne lenni. A barátai is fontosak számára.
2013. nov. 14. 14:57
 26/39 anonim ***** válasza:
60%
A feleségnek.
2013. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
87%

Hát ez durva.

jó nagy paraszt a férj!!!

én sajnálom az ilyen jellegű családi problémákat!

2013. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%

Mit lehet még megbeszélni azok után, hogy a férj falhoz vágta a feleségét???? Azonnal rendőrt kellett volna hívni!

Megáll az eszem, komolyan.

El kell húzni a gyerekekkel együtt, ez az a helyzet, amikor jobb egyedül. És a gyerekek érdekeit kéne nézni.


Aki meg azt írja, hogy miért vitte a gyerekeket... Talán lehet, hogy nem gondolta, hogy egy állat a férje. Mert ő a kedves URÁVAL ellentétben nem akart két kicsi gyereket egyedül hagyni a lakásban.


Azonnal el kell költözni az ilyen embertől, vagy kidobni őt.

2013. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
86%
Már megint csak a nőn múlik, hogy jó-e a szex???????? Azt hittem a férjnek is jelen kellene lennie, és figyelni, h az asszonynak is jó legyen, hogy Ő is akarja. Hihetetlen!!!
2013. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem elég egyszerű a történet. Többé nem kell hazamennie. Ennyi. Zárcsere, hivatalos papírok beadása, aztán mehet, amerre és amikor akar. Nálam ez ennyi lenne, mert nem tűrök el ilyen viselkedést. 1 napot sem, nemhogy 5-t, igaz, én nem is mentem volna utána.
2013. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!