Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Veszekedni vagy vitatkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedni vagy vitatkozni szoktatok többet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben folyton veszekedtünk, így tönkre is ment a kapcsolatunk. Mióta kikerültünk ebből a szakaszból csak vitatkozunk, de azt sem sűrűn.
2013. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sosem veszekedtünk, nem látom értelmét, nem vezet sehova... vitázni szoktunk

Ha ézzük hogy veszekedéssé fajulna, akkor azt mondjuk, hogy két mély levegő és mondjuk el, mi a probléma...


Szerintem az, hogy nem értünk egyet valamiben teljesen rendben van, ez nem probléma,hisz különbözőek vagyunk,

Értelmes érvekkel pedig megpróbáljuk meggyőzni a másikat, így jutni közös nevezőre...ez a vita másik formája...

2013. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vitatkozni...de talán azt sem mondanám vitának. Elmondjuk a véleményünket, az érveinket ha valamit máshogyan kellene csinálni stb., és megbeszéljük.
2013. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vitatkozni

veszekedeni nagyon, nagyon ritkán, az inkább csak hiszti mindkét részről, ráadásul akkor már bele is lovalltuk magunkat

2013. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vitatkozni.

Veszekedésre szerintem a 10 év alatt még nem került sor.

2013. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol van a határ a vitatkozás, és a veszekedés között. A felemelt hang? A tányérdobálás?

Ha ezek már a durvább kategória, akkor mi bizony veszekedünk. De sajnos én csak így tudok vitatkozni.

2013. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor válságban volt a kapcsolatunk, veszekedtünk, nem is keveset (költözés, munkanélküliség, szar munka, sok stressz). Mióta ezeket megoldottuk maximum vitatkozunk, de azt sem gyakran.
2013. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer vesztünk össze (nem volt nagy cirkusz, és rögtön kibékültünk), nagynéha vannak lightosabb vitáink, de mi inkább megbeszéljük a dolgokat, nem szeretek veszekedni, ő sem. Volt olyan párom is, akivel sokszor veszekedtünk, orditottunk....szerencsére nem tartott sokáig.
2013. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!