Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek a férje jár éjszakára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a férje jár éjszakára, ti nem féltek egyedul? En ilyenkor hazamegyek a szuleimhez, de a ferjem szerint ez nem normalis. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A férjem 4 naponta éjszakás, ilyenkor en mindig a szuleimnel alszok 20km-re laknak tolunk. A ferjem szerint ez nem normalis dolog, de en felek egyedul maradni ejszakara a lakasban.
2013. nov. 29. 07:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem normális. Ha babád lesz, akkor is költözködni akarsz?
2013. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy az ember nem képes egyedül megmaradni 24 órát a saját lakásában, az csakugyan nem normális.
2013. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
Amikor az én férjem éjszakás akkor mindig a szomszéd sráccal alszom.
2013. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
De nappal el vagyok, csak éjszaka félek. Meg csak 4 hónapja vagyunk házasok, és most kezdte múlt héttol az éjszakai muszakot, én félek egyedul.
2013. nov. 29. 08:02
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezebb alszom el, ha férjem valamiért nincs itthon, de előbb utóbb ezt is meg kell szokni. Miért nem érzed magad biztonságban? Mitől félsz? Nem tartod elég biztonságosnak az otthonotokat?
2013. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális...

szerinted hányan élnek egyedül?


Engem is zavar, ha a férjem nincs otthon éjjel(ritkán fordulelő, mert nema munkájából adódik), de az is ha a szüleimnel nem fekszik mellettem...


4 naponta pedig már igazán hozzászokhattál volna..


Szeds össze magad és viselkedj felnőtt módjára. Ha komoly a félelmed, akkor kezelni kell, mert nagyon nemm normális, hogy a kulcsrazárt lakásban ennyire ne érezdmagad bizonságban..(mit változtat, ha ketten vagytok?)

2013. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ez nagyon nem normális. Ha a szüleid meghalnak, mi lesz veled? (Egyébként ez problémád az ő bűnük, jelesül anyukádé.)


Amíg ez az erős dependencia ki nem kopik belőled, eszedbe se jusson gyereket vállalni! Ugyanis ha egyedül maradsz a kicsivel és így félsz, mint ahogyan írod is, akkor az a félelem a gyerekbe úgy beleivódik, mint a szivacsba a víz.

2013. nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Sokkal nagyobb biztonságban érzem magam, ha hallom hogy valaki ott szuszog mellettem, de elég a tudat is hogy nem vagyok egyedul a lakásban. Akármi ha torténik, nem állok ott egyszal egyedul.
2013. nov. 29. 08:14
 9/39 A kérdező kommentje:
Ha egyedul vagyok éjszaka, állandoan hegyezem a fulem, hogy nem-e hallok valamit, osszerezzenek, ha megreccsen a padlo vagy a butorok. kikeszit teljesen, mindent ezerszer felerositve hallok es nem tudok elaludni
2013. nov. 29. 08:17
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Annó én is nagyon féltem egyedül ! Aztán a páromnak külföldön lett melója ,én akkor még itt maradtam Magyarországon a lányunkkal . Volt para eleinte ,aztán szép lassan elmúlt ez a fóbia . (Annyi maradt,hogy a teljes sötétet nem szeretem ,ha egyedül vagyok éjjel ,egy éjjelifény világít azért .) Te is hozzászoksz majd !
2013. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!