Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, akik megcsalták a férjüke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik megcsalták a férjüket, miért tették? Mennyi ideig? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
nem itélkezem csak kiváncsi vagyok!,gyerek van?

2013. dec. 1. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A rokonságban van ilyen. 18 év házasság és 4 gyerek után jött rá, hogy még nem ÉLT. Igaz, a házasság alatt sem volt sehol munkahelye, és unatkozott.

A vége válás lett.

2013. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
én csak a barátom csaltam meg, mert ő is. alkalmi volt, mert amúgy nekem nem volt jó, csak a barátom miatt tettem,nem magam miatt. tehát ebből megtanultam, ha megbosszulom, azzal is csak magamnak okozok fájdalmat, a saját testem használtatom ki. szóval szimplán kidobni a másikat mégis jobb.
2013. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A férjem családjában van ilyen. De ott kölcsönös a dolog. A csaj megcsalta a férjét még a kapcsolatuk alatt. Aztán az esküvő után a pasi csalt, majd a csaj, aztán legutóbb a pasi bukott le megint.


3 éve házasok. Még mindig. Azt ne kérdezd hogy ennek mi az értelme mert nem tudom:)


27/N

2013. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A nőnek van egy lánya előző kapcsolatából. De mint kiderült nem attól a sráctól van a gyerek, akivel együtt élt akkor, hanem egy másiktól.
2013. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Én azért csalom a férjemet már régóta,mert csak ö volt egyedül az életemben,és mindig külföldön dolgozott.Én sose akartam a házasságot,máig sem értem miért mentem hozzá.Gyerek voltam még.Nem bántam meg egy percet sem ,hogy így teszek,söt boldog vagyok most már.Mikor találkozok a szeretömmel,a készülödés,stb.Újra csitrinek érzem magam,amit ki hagytam akkor most élem meg. Nekem nem is kéne új pár kapcsolat,ha el válnánk akkor se.
2013. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

5ös... hányok tőled. Mekkora ordas ribi vagy...remélem a férjed megtudja és jól megver szíjjal, megérdemled.


szégyen, hogy te is a nőtársadalom tagja vagy.

2013. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen vagy te.
2013. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
te kurvulsz, csalod meg a férjed, nem én.... szóval nem tudom mit sértődsz meg az igazságon.
2013. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Én nem sértödtem meg,nem tudod az elözményeket.Ezzel nem ,kurvulok" el,ez csak egy régi módi duma.
2013. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Biztosan nem tudom az előzményeket. De attól még nincs mentség arra amit csinálsz...


Akkor rendben van, ha nyitott a házasság és ebbe mindketten belementek. Tehát tudjátok egymásról, hogy lefekszetek másokkal is.


De nagyon gerinctelen dolog, ha a házastárs háta mögött csinál valaki ilyet...


Miért nem lehet megmondani őszintén hogy nem vagy boldog, elválni, és aztán kefélni másokkal?


Komolyan nem értem...manapság a húség már tényleg nem jelent semmit sokaknak?

2013. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!