Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit titkolhat a férjem, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit titkolhat a férjem, mi a baja?

Figyelt kérdés
A férjem, mikor hazaér a munkából állandóan búval bélelt. Ez a dolog már több hónapja tart. Folyton kérdeztem, hogy mi a baj, de mondta, hogy semmi. Ma végre elismerte, hogy igen, van valami probléma, de nem mondhatja el. Két éve egyszer már történt hasonló. Akkor kiderült, hogy velem van baja és nem érzi magát boldognak. Akkor néhány hónap alatt rendeződtek a dolgok. Ha volt már valaki ilyen helyzetben, segítsen, mert ebbe beleőrülök.

2013. dec. 4. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
6%
Rájött, hogy neked is titkod van?
2013. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Mi ebben sztem nem tudunk segíteni. Derítsd ki mi baja van, amig ezt nem tudod, a megoldás sem lesz meg rá.
2013. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Szedd ki belőle, ha kell naponta 3-szor zaklasd, ha régen elmondta, el fogja mosz is! Te ismered!:)
2013. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem már rühelli a házasságot, és legszívesebben világgá menne.
2013. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet hogy a munkahelyén csesztetik?
2013. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
sztem ugyanaz a baja mint két éve.
2013. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
és írd le hogy mi volt a baj:) megkérünk szépen:D
2013. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%

Én mondok egy drámai verziót:

lehet, (és nem akarok rémeket festeni a falra), hogy úgy érzi, romokban hever a házassága, és azt titkolja, hogy van egy másik nője.

2013. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Valamiért nem érzi jól magát otthon, nem szeret hazamenni. Te tudod milyen légkörben éltek.
2013. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
Azért király lehet egy ilyen pasival... Komolyan hónapok óta nem mondja meg, mi a baja?
2013. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!