Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan köztetek, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, akinek sok akadállyal és nehézséggel indult a kapcsolata, de mégis sikerült mindent megoldani?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy pl. nehéz volt összeegyeztetni a két fél életét, mert más városban laktak, vagy bekavart még ex, nehéz volt elköteleződni stb...
2013. dec. 13. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet gond az exel, a távolsággal, azonban ha az elköteleződéssel is az van, akkor az nem igazi szerelem.

Ha mérlegelned kell, vagy az elköteleződés nehézséget okoz, akkor nincs meg az a plusz ami a közös élethez kell.

2013. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem 3 kapcsolatom volt a ferjem elött es mindegyik nehezseggel indult de nagyon jo lett. (persze a vegen szakitottunk de meg igy is szvesen gondolok rajuk vissza) 1. a legjobb baratjaval jartam, de vegülis csere lett.

2. Tavolsag, Ö pest en Szeged

3. örökös veszekedes a cigi miatt, vegül leszoktam.

egyik ismerösömeknel az elsö 1 ev utan volt egy megcsalas, msot meg mar ferj es feleseg es tervezik a babat nagyon boldogok.

2013. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk. Pocsék munkám volt, heti 2*3 óra szabadidővel, alig tudtunk találkozni. Az elején még az exem is elég erősen jelen volt. Miatta egyébként nem is akartam semmiféle kapcsolatot.

Részéről is voltak problémák, finoman szólva sem volt sínen az élete.


Nálunk akkor lett jó a dolog, amikor eldöntöttük, hogy együtt akarunk lenni. Konkrétan egyszerűen mindent felrúgtunk, a kapcsolatunk első hetében összeköltöztünk, én hamarosan otthagytam a munkám (mondjuk ez kicsit nehéz, mert azóta is keresek), és mindent szépen megoldottunk.

Szerintem az a trükk, hogy nem húztuk a dolgokat, a másik került az első helyre, és mindent annak szellemében csináltunk, hogy a kapcsolatunknak jó legyen. Ha külön városban laktunk volna, akkor meg főleg valamelyikünk költözik.

2013. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elég csúnyán indult. Úgy volt,hogy volt egy pasim, akit nagyon szerettem, de nagyon zűrös volt a kapcsolat, sokat veszekedtünk, stb. Egyszer összevesztünk nagyon és nem is beszéltünk egy hónapig. Ekkor elkezdtem találkozgatni a mostani férjemmel. Haverok voltunk, jól éreztem magam vele, de még a másikat szerettem. Pár randin voltunk túl, nem volt semmi komoly, mikor az ex megtudta, hogy találkozgatok valakivel és persze egyből elkezdte visszakönyörögni magát. Én meg, nem is tudom miért, de belementem, elgyengültem, megsajnáltam, élveztem, hogy végre én vagyok felül. Persze a mostani férjem akkor nagyon bergágott rám, ő nagyon belémzúgott az a pár nap alatt, nagyon komolyan vette. Többet hallani se akart rólam, nagyon haragudott rám. Aztán, ahogy teltek a hónapok azon kaptam magam, hogy csak rá gondolok, ő jár az eszemben. Egy év után kb egy véletlen folytán megint flevettük a kapcsolatot, dumálunk néha, de elég felszínes volt az egész. Egy idő után rájöttem, hogy totál belezúgtam, mindig csak rá gondoltam, vele akartam lenni. Ígyhát szakítottam az akkorival és nemsokára össze is jöttünk. Azóta szeretjük, imádjuk egymást, össze is házasodtunk, minden rendben van. Pedig tényleg enm indult túl szépen, nem mesébe illő, sajnos:)
2013. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 2-3 évnél kezdett el kavarni a családja.De mindenki, a 14 éves öcsikétől a 89 éves dédimamáig mindenki szinte. Érezték hogy komoly a dolog és szét akartak szedni minket. A férjem nagyon sokat tett otthon és ezért akarták hogy a szolga maradjon otthon.Majdnem sikerült is. Voltunk külön is pár hetet, de végül úgy döntöttünk összeköltözünk, és így minden jó lett hirtelen. Azóta már házasok vagyunk, lassan 9 éve együtt.mióta külön élünk nem is nagyon járnak hozzánk, mert mindig csak irigyek.
2013. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony, nálunk a kérdésben szereplő összes akadály jelen volt a kezdetekben. 200 km messzire laktunk egymástól, ex is bekavart és mikor összekerültünk jóó sokáig csiszolódtunk egymáshoz, beletelt olyan 2 évbe, de megérte.
2013. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden kezdet nehéz. Akik akarják megoldják. Sőt szerintem ahol nincsenek akadályok,ott nem is tud annyira kötődni a két fél.Én nem is tudom mi lenne,ha egyszercsak minden rendben lenne!:) Az Élet tele van akadályokkal ill. mindig lesz valami szerintem és ezeket ha sikerül megoldanunk mindig szorosabbra és szorosabbra fűződik a szerelmünk.Nálunk legalábbis így van ez.
2013. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4es! a mi sztorink is kísértetiesen hasonló :) , annyi különbséggel, hogy nekem nem kellettek hónapok, hogy észhez térjek (igazából nem szerettem az előzőt, bűntudatom (?!) volt hogy ott akarom hagyni, hülye tini voltam), + a férjemnek is volt barátnője a megismerkedésünkkor, és nem is hagyta ott rögtön...

szóval tiszta szégyen az egész, nem nagyon meséljük senkinek :D nem gondoltam hogy más is volt így akinek végül bejött :D mi nagyon boldogok vagyunk együtt, és próbálok úgy gondolni az egészre, hogy ha ennyi sz.ron kellett átmászni az egymáshoz vezető úton, akkor nagyon vastag tintával van megírva a mi kapcsolatunk a nagykönyvben

2013. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!