Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az élettársam depressziós mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soap07 kérdése:

Az élettársam depressziós mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem fogadja a közeledésemet sexet abszólut nem akarja van egy 4 éves kisfiunk nagyon szeretem és emiatt nem akarom elvesziteni nem tud dönteni azt mondja hogy most ugy érzi nem szeret nem érez semmit és idö kell neki kezdek belefáradni és elözmény volt egy abortusz mit tegyek?

2014. febr. 19. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Adj neki omega 3 kapszulát: db 1200 mg-osat. Rövid időn belülérezni fogod ajavulást,ha ez valóban depresszió. Reggel hogy kel fel az ágyból??Mert abból látszik,h depressziós-e.
2014. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy az abortusz miatt depressziós... Szerintem adj neki időt, hogy lelkileg rendbe jöhessen, az meg sok nőnél természetes, hogy nem akarja jó ideig az együttlétet egy terhességmegszakítás után. ( főleg ha szíve szerint megtartotta volna a babát...) Persze azt csak te tudhatod hogy mi van a kapcsolatotokban, de szerintem egy kis idő és fog ez még változni jobb irányba is. :)
2014. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!