Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha a párom nem engedi elvetetni a gyereket? Titkoljam el az abortuszt?

Figyelt kérdés

22 éve vagyunk házasok, három gyerekünk van. Tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok, de anyagi okok miatt nem vállalhatom a gyereket. Sajnos meghalt anyukám és a temetésre kölcsön kellett kérjek amit tíz hónap alatt meg kell adnom így nem eshetek ki a munkából.

Párom olyan családból származik ahol elítélik az abortuszt ezért nem menne bele abba, hogy elvetessem a babát.

Ti mit tennétek? Elmondanátok neki?

Én 41 ő 43


2014. febr. 22. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
19%
Miért félsz elmondani? Honnan tudod, hogy a párod is akarna még 4.-ket?Vagy mástól estél teherbe?
2014. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
66%

Csak azt nem értem kérdező,ha eltitkolnád az abortuszt,akkor honnan szereznél rá pénzt.

A pénzhiány feltünne a férjednek.

2014. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a pénzhiány lenne a legkevesebb, ami feltűnne a férjnek egy abortusz után...

Bár ha a leírtak alapján komolyan ennyire retardált a kedves férj és a jó szándékú családja, akkor lehet mindent bevenne...

2014. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
67%
26.-os,igen,elválhat,ez igaz,de ilyen kapcsolatért ebben az esetben nem kár annyira.A gyereket meg elsősorban az anyjuk nevelné,ő pedig elmagyarázhatja a gyerekeknek,ha már idősebbek,hogy nem megölte(jó,durvább értelemben igen,de ezt nem kéne mondania a gyerekeinek)és azért nem tartotta meg a kistestvérüket mert nem tudta megadni az alapvető anyagi dolgokat és csak szenvedett volna.Szerintem ha szeretik,biznak az anyjukban,jól neveli őket,érettebb korukban (10-14)rádöbbennek hogy kinek a szavára adjanak,és úgy gondolom ez ha nem is könnyű út,még mindig jobb mint alapvető dolgok hiányában felnevelni még egy gyereket,eltitkolni meg nagyon kis eséllyel tudná.
2014. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
51%
Mégis hogy akarsz eltitkolni egy abortuszt? Szerintem 41 évesen, 3gyerekkel illene tudnod hogy ha nem védekeztek terhes leszel. Annyi engem érdekelne ha a 3.gyereked se akartad és ezt most érvként hozod fel akkor szerencsétlent nem is szereted? Ha valóban anyagi okok miatt nem akarod megtartani a babat akkor se kell feltétlenül megölnöd, örökbe adhatod hidd el sok ember szeretné azt a kis babát és igenis joga van az élethez
2014. febr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
80%
Mondd el neki, és hogy egészségügyi okok miatt nem tarthatod meg, ami talán nem is olyan nagy hazugság, hiszen 40 felett vagy. Azonkívül még spontán vetélés is lehet. Idősebb kismamáknál gyakoribb.
2014. febr. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
54%

Az utolsó választ tartom a legkorrektebbnek .. ! Tényleg mondd el és hivatkozz a korodra +lehetséges veszélyekre ...

Én megértelek,hogy nem akarod már kihordani ezt a terhességet ..+ azt is ,ha nem csak az anyagiak miatt döntesz így . A férjednek is meg kellene értenie és tiszteletben tartania TE mit szeretnél !

2014. febr. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
22%

Undorító a válaszolókból áradozó ál-empátia.


"jajj szegény gyerek csak szenvedne, inkább öljük meg"

Hányinger.


Ennyi erővel az összes koldust is megölhetnénk az utcán mikor télen fagyoskodnak.


Ha nem kell a gyerek, add örökbe. Nem, a halál nem jobb mint az állami gondozás, akármennyire is szeretnéd ezt bemesélni magadnak.


Egyrészt a férjednek ugyanannyi joga van a gyerekhez, mint neked, másrészt, ha már a harmadikat se akartad, akkor igenis neked kellett volna tenned a teherbe esés ellen, mivel te voltál az aki nem akarta nyitva tartani az opciót.


Szóval ne legyél gyáva, felelőtlen gyilkos, hanem növessz gerincet és legyél kedves vagy örökbeadni, vagy megbeszélni a férjeddel. Ja, és ha mész abortuszra akkor magadat is abortáltasd el, légy oly kedves.


Pontozz le.

2014. febr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
64%
Azt a mindenit !!!!! :/ Inkább az az undorító ,ahogy sok úgynevezett Abortusz ellenes nyilatkozik és vagdalkozik a szavakkal .. !!! (Lásd : pl .38.) A nyakamat rá merném tenni ,hogy sokaknak csak arc és név nélkül nagy a szája aztán ha ők kerülnének bajba ,fejvesztve rohannának az orvoshoz ,hogy minél előbb túl lehessenek a műtéten . Hagyjuk már ! Egy szavatokat ,sem hiszem ,kétlem ,hogy örökbe adnátok a babát !!! De ha mégis ,akkor az a ti dolgotok .. rátok tartozik ,de egyébként én pontosan ezt tartom elítélendőnek ,ha valaki képes a gyermekéről születése után lemondani !!!! A kérdező élete ,s döntése pedig őrá tartozik.. valamint ez esetben a párjára is . Nekünk itt nincs jogunk beleszólni ,hogyan dönt !!!!! Ez a válasz 38.-as ,biztos ,hogy nem a kérdező javát szolgálta ,sokkal inkább szeretted volna lealázni ... :/
2014. febr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a 38 .személyében egy 18-20 éves alig nagykorú személyt tisztelhetünk :D ! Azok szeretnek így okoskodni aztán fogalmuk sincs még a valódi életről . Nehogy már ilyenek oktassanak ki egy 41 éves családanyát ...

Kérdező ,a férjed felé légy őszinte . A titokban tartott abortuszt nem tartom jó ötletnek .. mi van ha esetleg valami történik a kis műtét közben ,vagy utána ? Ismerősöm is terhességmegszakításon esett át az ősszel,aztán pár nap után visszakerült mert rosszul lett,belázasodott stb ,kiderült,hogy nem lett rendesen kitisztítva ,ezért meg kellett ismételni a beavatkozást.+ Utána még kórházban is kellett maradnia pár napig .

2014. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!