Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki megcsalta/csalja a férjét? Miért tetted? Meddig/mióta tart? Lett következménye?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
mert jött valaki, akibe beleszerettem, a párommal már nem ugyanolyan, mint régen, és túl gyáva vagyok szakítani. fél éve tart.
2014. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én megcsaltam a férjem, mert elhanyagolt érzelmileg. Hiába kértem minden nap hónapokon keresztül, és jeleztem felé hogy ez így nem fog müködni, nem történt változás, ezért tettem, másnál vigasztalódtam. Ez 5,5 éve történt, fél évig tartott. Fél év után belefáradtam a sok hazugságba és képmutatásba, és mindent elmondtam a férjemnek. Abban maradtunk, hogy együtt maradunk, és helyrehozzuk. Ez sikerült is rengeteg "munka" árán, de megérte, ma már újra boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk.
2014. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
1. egy cipoben jarunk,nalam ez 2 honapja tart es meg annyival nehezebb hogy a 2,5 eves lanyom imadja az apjat,ezert se szeretnem ha elvallnank vagy kiderulne a dolog,azt akarom normalis csaladba noljon fol a kicsink.......en is gyava vagyok bevallani hogy mast szeretek,de talan ha eddig tobbet torodott volna velem akkor lehet ez nem tortenik meg+csak hetvegenkent van itthon a munka miatt......nem tudom meddig birom igy :(
2014. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Az én anyám megcsalta az apámat. Az ok? Túl sokat dolgozott, egyszer ezért sír a szátok,egyszer meg azért, mert nem dolgozik. Én is nő vagyok, az anyám hűtlensége rajtam csapódott, nem tudok bízni SENKIBEN. Szóval nyugodt szívvel mondom: Rohadjon ketté, aki ezt megteszi. Ha egy kapcsolat "meghalt" békében el kell válni egymástól, és csak utána keresni valaki mást. Nem ez lenne az igazán emberi megoldás? Jobb már úgysem lesz, csak rosszabb.
2014. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért pontoztatok le, mert rib**ckotok? Fáj igazság mi?
2014. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!