Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondják a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a férfiak, hogy meg ne nősüljek, és miért biztatnak a nők, hogy házasodjak meg?

Figyelt kérdés

Ezt sosem értettem. Mindig a férfiak mondták, hogy "1 dolgot ne feledj! Meg ne nősülj! Onnantól vége a jó életnek! :D"

Persze viccesen mondják, de komolyan is egyben.

A nők meg mindig mondják, hogy majd ha megnősültél, akkor... Majd ha elveszel egy lányt...


Ők biztatnak erre.


De most össze zavarodtam. Most akkor hallgassak a férfiakra, vagy a nőkre?


És miért nem akarják a férfiak, hogy megnősüljek, és miért akarják a nők, hogy ez így legyen?

18/F



2014. márc. 24. 15:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Aranyos kis következtetés... :) Meglepődtem, hogy 18 éves vagy, azt hittem, hogy ez egy 14-15 éves gyerek eszmefuttatása.

Nyilván azt mondhatjuk általánosságban, hogy a férfiak szeretnek "vadászni", kiélni magukat, nem elköteleződni. A nők meg a család felé hajlanak. Ennyi lesarkítva és primitív módon megfogalmazva. Ettől független ez sokszor fordítva van, vagy egyáltalán nincs is így.

Kire hallgass? Magadra.

2014. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Senkire ne hallgass, majd ha eljön az ideje, és megtalálod a párod akivel le szeretnéd élni az életed, akkor döntsd te magad.
2014. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%

Saját magadra hallgass.:)

Alapvetően, ha az emberek eljutnak egy pontig az életükben, a kapcsolatukban, akkor nemtől függetlenül döntenek, hogy abból lesz-e valami még komolyabb, akár házasság.

Nem rossz egy házasság, csak két olyan ember házasodjon össze, akik szeretik egymást, közösek a céljaik, ahol senkinek nem kell az egyéniségét, saját magát, vagy bármit, ami fontos számára, azt feladnia.

Tehát ha két olyan ember köti össze az életét ily módon, akik közt teljes az összhang, a megértés, akkor az soha nem fogja komolyan azt mondani, hogy jaj, csak meg ne házasodjon az, aki még nem házas.

Ha majd te egyszer felnősz teljesen, megérsz, megkomolyodsz és eljutsz valakivel egy olyan kapcsolatig, a kapcsolatban egy olyan pontig, ahol megérik ez a döntés, hogy te vele akarod leélni az életedet, akkor bátran házasodj meg, mert ezt úgyis tudni, érezni fogod, hogy mit szeretnél.

És ne befolyásoljon abba téged senki.

Fiatal vagy még ehhez, hogy ezen komolyan elgondolkodj és hogy megérts bizonyos dolgokat.

Én nő vagyok, házas is, de szoktam viccelődni én is azzal, hogy bár hallgattunk volna a vőfélyre, amikor is elsütötte a házasságkötő terem előtt azt a poént, hogy most még el lehet szaladni...:) Persze nem gondolom komolyan, bár volt egy nagyon nagy válság a házasságunkba, de megoldottuk és mindezek ellenére is úgy gondolom, hogy megérte az egész. Nekünk már van gyerekünk is, tehát egy percig sem bántam, hogy úgy lett, ahogy.

2014. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%
Ferfi vagy? Akkor a ferfiakra hallgass :)
2014. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Ne hallgass senkire,csak magadra majd.Egyébként a nők azért mondják hogy igen,mert ők tényleg családcentrikusabbak,a férfiak meg azért hogy ne,mert egyrészt tényleg a vadászösztön,másrészt meg nő létemre mondom,az alapján amit a környezetemben látok hogy némelyik nő házasság után állandóan hisztizik hogy nem mehetsz ide meg oda.
2014. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudnak neked hirtelen mit mondani, így poénos közhelyeket pufogtatnak.
2014. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%

Én is azt mondom csak menj a saját fejed után tedd azt, ami neked jó.


Ha nem akarsz nősülni később se akkor ne tedd. Senkinek semmi köze hozzá.


De ha egyszer úgy érzed megtaláltad az igazit és neked kell a házasság akkor tedd azt függetlenül, ki, mit szól hozzá.


Tudod az emberek a saját kudarcaikat, éretlenségüket, vágyaikat vetítik ki másra holott, mindenki egy független, szuverén egyéniség, mást akar, máshogy éli az életét, másképp gondolkodik. Azért mert egyeseknek nem sikerült neked még nem feltétlen kell bebukni bizonyos dolgokat.


A házassággal nem ér véget az élet csak akkor ha két agyatlan, éretlen ember viszi véghez a mutatványt.


A család egy nagyszerű találmány, tartozni valakihez, számítani rájuk, megosztani a jót valakivel, akit szeretsz.


De ha neked egyedül jó akkor sem dől össze a világ.


Nagyikám mindig azt mondta, hogy, akinek nincs családja az egy szegény ember, akármennyi pénze van.

Persze ő egy nagyon öreg nénike volt régi elvekkel.


Én közel a 40-hez sem mentem férjhez nem is akarok és prímán érzem magam én ilyen vagyok. Kaptam is érte elég siránkozást anyám részéről, hogy nincs kis unoka de nem érdekelt.


Szóval ne hallgass senkire majd szépen felnősz, érettebb leszel, többet fogsz látni a világból és majd eldöntöd, mit akarsz de soha semmit ne tégy azért mert mások elvárják, vagy mert az a szokás. Ne mások életét éld hanem a sajátodat hagyatkozz a saját megfigyeléseidre ne mások elcs*szett életére.

2014. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
31%

Attól nem lesznek a nők családcentrikusabbak, hogy jobban erőltetik a házasságot. Ez egy státuszkérdés. A nő rangját fejezi ki a házasság.


Amúgy igen, ha majd eljön az ideje mérlegelj, mi éri meg jobban.

2014. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi idősen ne házasodj, fiatal vagy még hozzá, majd később. Vannak a házasságnak előnyei is, nem véletlen, hogy olyan sokan házasok, a férfiak csak szeretnek panaszkodni, viccelődni, de azért ha nem akarnák biztosan nem házasodnának és a legtöbben azért mégis megteszik.
2014. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
39%
Akinek van egy kis esze,soha nem házasodik! Az csak a társadalom elvárása,,,úgy illik,,
2014. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!