Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kimennétek külföldre dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimennétek külföldre dolgozni, ha itthon nem találtok állást, van kint rokon, viszont a férjeteknek itthon jól fizető munkája van?

Figyelt kérdés

A férjem munkája maga a tökély, jól keres, a főnöke jófej, rendes, normálisan be van jelentve, kocsi, laptop, telefon...stb.

Nem szeretném, hogy ezt feladja, én viszont semmit nem találok se a szakmámban, se azon kívül. Londonban élnek rokonaim, egyre többször eszembe jut, talán ki kellene menni, viszont félek, hogy megromlana a házasságunk.



2014. ápr. 25. 14:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű helyzet az biztos, de csak 2-3 hónapról van szó, nem évekről. Ennyit szerintem ki lehet bírni, ennyi idő alatt nem szabad, hogy megromoljon egy jól működő házasság. Mellesleg sajnos nagyon sok család él úgy manapság, hogy apuka kimegy külföldre dolgozni, és csak kéthetente jár haza. És ez sajnos nem átmeneti állapot, hanem egy hosszú ideig tartó kényszermegoldás. Ehhez képest 2 hónap szerintem semmi. Lakhatnál rokonoknál, nem kellene pénzt fizetni az albérletre. Spórolsz, csak kajára meg útiköltségre gyűjtesz, nyár végén pedig hazajössz. Lenne spórolt pénzed, aztán folytathatod itthon az álláskeresést. Ezt addig tudod megtenni, amíg nincs gyerkőc, utána már nem.
2014. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!