Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen körülmények közt elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen körülmények közt elmondjam? Vagy mit csináljak? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég kényes téma és mivel ide név nélkül leírhatom, Tőletek szeretnék tanácsot kérni.

3 hete úgy volt, hogy mamáéknál töltjük a hétvégét, mert ők húsvétkor pont elutaztak. Apu nem jött, mert azt mondta sok a munkája, ezért csak hugommal meg anyuval mentünk.

Én asztmás vagyok, de itthon maradt a Ventolin spray-m és szombat délután haza jöttem érte. Apu itthon enyelgett egy nővel.. már sejtettem egy ideje, hogy megcsalja anyut, de mindig reménykedtem, hogy tévedek.

Apu nem tudja, hogy láttam őket, és anyunak se mertem elmondani.

Tavaly már egyszer kiderült, hogy megcsalta őt és akkor anyu öngyilkos akart lenni, hónapokig Nagykállóba bezárva tartották úgy kikészült. Miután kibékültek normális lett és azóta látszólag minden rendben.

Félek, hogy megint nem fogja anyut érdekelni, hogy mi itt vagyunk a hugommal, és kárt tesz magában. Talán most már erősebb lelkileg, de mi van, ha még sem? Nem akarom ennek az egésznek hugomat újra kitenni, még csak 8 éves!

Viszont apura rá se bírok nézni azóta. Őt se érdekli, hogy mi történt tavaly? Hogy tudja még egszer ezt megtenni velünk? :(

Sokszor mikor látom, hogy hízeleg, vagy kiabàl anyuval alig bírom magamban tartani, de úgy érzem muszáj, mert félek a következményektől.

Egésznap ezen gondolkozok..hagyjam, hogy átverje anyut, minden percben a szemébe hazudjon.. vagy mondjan el, és imádkozzak, hogy ne csináljon semmi olyat, mint régen?

Már enni és aludni se bírok, mert sehogy se jó. Annyira félek, hogy mi lesz, ha kiderül... és a csalódotság, hogy aput nem is érdekli az, ha anyu megint meg tudja.

Anyut pedig régen se érdekelte, hogy velünk mi lesz.:(


2014. máj. 3. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

anyukádnak erről ne mondj semmit, ez a kettejük dolga

viszont beszélhetsz négyszemközt apukáddal, hogy mit láttál, mekkorát csalódtál benne, és nem akarod, hogy megint tönkretegyen benneteket

2014. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg vedd igénybe közeli rokon segítségét apukád észhez térítéséhet. Ne tegyél semmi olyat, amivel anyukádat veszélybe sodornád. Légy most nagyon erős!
2014. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem merem apunak se mondani, mert régen is úgy kezdődött, hogy mama testvére előtt lebukott, és nem akarta, hogy anyu mástól tudja meg és elmondta neki.

A rokonjaink közt nincs olyan, akiben 100%ban megbízok.. egyből anyu fülébe jutna.

Szivem szerint annyira elmondanám. Olyan jó lenne, ha találna olyan férfit, aki mellett boldog, és aki tényleg szereti, még csak 34 éves..de nagyon szereti aput.

Én ezek után már csak gyűlölni tudom, nem csak anyut hanem minket se szeret, ha saját hazunkba ide hozza a nőt, és lelkifurdalás nélkül újra megteszi ezt anyával.

2014. máj. 3. 16:46
 4/10 intrepid ***** válasza:
0%
El ne mondjad senkinek, még apádnak se! Elé állsz, fejére olvasod, hogy mit csinál, és hogy ez milyen csúnya dolog, - ő pedig azt feleli, hogy igazad van, öntsünk tiszta vizet a pohárba, - válunk. Kinek van több veszítenivalója? Neki, vagy anyukádnak? Nem ő az első, és nem is az utolsó aki ilyet csinál, és mégis működnek a házasságok.
2014. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy, kérdező?

Én apámmal beszélnék erről, elmondanám neki, hogy csalódtam benne, és hogy ha anyummal rossz a kapcsolata, nem kapja meg tőle azt, amit akar, akkor sem megoldás az, amit csinál. Elmondanám neki, hogy féltem anyut, és a húgomat. Azt is nyomatékosítanám, hogy nem fog eljárni a szám, de csak is anyu érdekében. Megkérdezném az okokat, amiért egy másik nő karjaiban kötött ki megint. És éreztetném vele, hogy bár jelenleg mélységesen megvetem, attól még az apám és szeretnék neki segíteni rendbetenni a dolgait, már ha ő is hajlandó rá. Ha viszont nem, akkor tőlem semmire se számítson a jövőben. Anyukád nagyon labilis, de hosszútávon ez úgysem mehet tovább. Ha nem most, akkor hónapok múlva tudja meg. Éreztesd vele is, hogy szereted és számítasz rá, mint anyára. Esetleg beszélgess vele arról, hogy az öngyilkosság mennyire felelőtlen tett, hiszen itt vagytok ti. De ezt csak akkor, ha apukád nem akar kooperálni.

2014. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Elítélitek amiért félrelép,miközben valószínűleg csak szánalomból nem válik el?

Éppen elég,hogy ennyire is beáldozza magát.

2014. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
ja, most kezdjünk el valakit sajnálni, mert nincs annyi gerince, hogy elváljon... :)
2014. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallgass! Ne szòlj! Èn fél éve hallgatok. Nincs olyan nap,hogy eszembe nem jutna,hogy árveri anyát. De ez nem a te dolgod. Èn az elején rá se bírtam nézni az apámra,nem hogy egy asztalhoz ülni vele. Megmondtam neki,hogy tudok mindenről, mindent letagadott. Ùgy gondoltam nem szòlok anyunak. Előbb-utòbb ùgy is kiderül. De ne te legyél a hibás,ha édesanyád öngyilkos lesz. Ha gondolod írj egy üzit,hogy könnyíts a lelkeden,de SENKINEK se szòlj,mert te leszel a hibás..
2014. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy elmondanám. Ha nekem a párom félrelépne és valaki elmondaná örülnék neki, hogy megtudtam.
2014. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele hogy senki párkapcsolatába nem szólok bele és információt sem adok tovább, leszámítva a szülőket, gyerekeket és testvéreket. Szerintem mindenki legyen őszinte a szüleivel, gyerekeivel és testvéreivel még akkor is ha ez fájdalmas.

A helyedben elmondanám anyukámnak és segítenék neki feldolgozni ezt a dolgot. Biztosítsd róla hogy ti a testvéreddel mindig ott lesztek neki, segítitek őt és segíts neki erősnek lenni. Abban is igazad van hogy talán jobb sora lenne egy másik férfi mellett aki szereti és megbecsüli. Talán egy nap ő is rájön erre.

2014. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!