Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy magyarázzam el a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el a feleségemnek, hogy nem szerem, ha rendet tesz a holmijaim közt?

Figyelt kérdés
Ha az íróasztalomon, a polcomon, vagy bármely egyéb holmim között rendet tesz, akkor nem találok meg semmit egy hétig. Többször megkértem, hogy ne piszkálja a munkaterületemet bármekkora káoszt is vél ott felfedezni, de mindig újra megteszi, ezzel pedig komolyan megnehezíti az életemet.
2014. máj. 11. 10:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Ha közös szobában van: tarts rendet!

Vagy alakíts ki saját dolgozót zárható ajtóval!

2014. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
A férjem szinrén ilyen:) Mi úgy oldottuk meg ,hogy egy napot közösen kiválasztunk és segít rendet tenni a dolgozószobájában. Hidd el tényleg zavaró ha kupi van körülötted.
2014. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
*szintén
2014. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Tudod, az én feleségem mindent megért, csak a fejébe kell.......................
2014. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Tegyél rendet néhányszor a pipere cuccai között!!! Ne félj többet nem nyul a dolgaidhoz!!!
2014. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha többször mondtad neki, akkor kezd el te is az ő munkaterületét átndezni..

Pl ha a konyhában általában ő van, akkor direkt ne odatedd a dolgokat, ahol ő megszokta..

Aztán főzes közben, amikro gyakorlottan nyúlna valamiért, amit vegül keresnie kell, akkor szerintem rá fog jönni, hogy ez menyire idegesítő..


Persze ez egy példa, csinalhatnád más területen is.

Ha a szpszavak nem hazsnalnak, akkor az a megoldás, ha ugyanolyan helyzetbe hzod, hogy átérezze...

Aztán amikor kifakad, elmondhatod, hogy azért csinaltad, hogy átérezze, hogy neked a rendrakásával többletmelót okoz.ő dolgozik vele, hogy rnd legyen, te pedig megegyszer annyi ideig keresed a dolgaid..

Tiszta időpocsékolás...

Azt az időt tölthetnétek mással is;-)

2014. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
6-os, a legjobb komment díja a Tiéd!
2014. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 intrepid ***** válasza:
25%
Csak a kisstílű emberek rendmániások. A zseni átlát a káoszon.
2014. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Úgy, hogy egyszer elmondod neki, hogy mit szeretnél és miért. Szóból ért az ember. Ha ezek után sem hajlandó az akaratodat tisztelni, akkor kérdezd meg magadtól, hogy miért vettél el egy akaratos, buta hisztérikát egy értelmes, okos nő helyett és meddig akarsz vele élni? Jó-áe az neked, ha veszekedhetsz vele, vagy szeretnél békében élni? Ha veszekedős/harcos házasságot akartál, akkor ezek csak játszmák, - akkor nekünk ehhez semmi közünk sincsen, másrészt te is meg fogod találni annak a módját, hogy betarts az asszonynak...
2014. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Te is az övét.Tudod milyen bosszantó a kupit látni?Az én gyerekem is ilyen,rendben nem talál meg semmit csak a kupiba.Nekem meg nyomja a szemem.Na olyankor szoktam a dolgait a szoba közepére ömleszteni.na akkor pakolj drága.
2014. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!